Darcek pre kolegu

Príspevok v téme: Darcek pre kolegu
Martina1121

Ahojte, prosim, co kupit kolegovi, ktory ma a moze si dovolit vsetko ? (34 rokov).. Mal narodeniny aj meniny a netusim co mu kupit. Minuly rok som mu dala balik sladkosti lebo ich miluje. Teraz mam naozaj dilemu. Napada ma kremik od Havlika s nazvom uspesny muz, to by sa mu mozno pacilo.. alebo zase stavim na tie sladkosti ? Nemam sajnu.
Sme kolegovia no pozname sa uz spred prace, takze sme si blizsi, preto tie darceky tak riesim.
No ako som spominala, je to muz ktory si moze dovolit si kupit vsetko. O to to je tazsie......
Dakujem za kazdy napad !

Cokinu

Ja tiez lubim dobre sladkosti a hluposti je zbytocne kupovat.
Kvalitnej a dobrej cokolade alebo bomboniere sa urcite potesi viac ako kadeakym hlupostiam.naj potesi taku ktoru este neskusil nejaku raritnu a kvalitnu ked to ma byt hodnotnejsi darcek kup ich viac :)

irga85

voľaký darčekový košík alebo čo. čo už len môžeš kúpiť niekomu čo si môže dovoliť všetko kúpiť sám

swistica

hm, mne sa napad dole nepaci. Pride mi to ako hromadenie veci, take darceky si davaju teenegeri. Nechcela by som veru dostat uterak alebo hrncek, navyse ked uz mam vlastnu sadu :-), co iste bude mat aj on. Ale tak kazdeho nazor. Ja som za darceky, ktore vie spotrebovat. Ten krem sa mi pozdava. Mozes napriklad kupit v bioobchode i potravinovy balicek - nejake tie speciality co si bezne nekupi, alebo sadu cajov, kavy podla toho co preferuje.

petronneta

uterák alebo šálku s jeho menom. Ak má obľúbené zviera, tak také v hračkárstve z umelej hmoty kúpiť, z tých, čo sú pre malé deti. Ja som priateľovi kupovala surikatu a veľmi sa jej potešil.