Schudol som 15 kil za mesiac

swistica

Ludia maju napriklad i zdravotne problemy, alebo maju stres. I po tehotenstve treba chudnut. A ak sa niekto rozhodne schudnut, je to pozitivne. Ty si asi jediny clovek na svete, co ma potrebu chudnuceho cloveka este pourazat.

swistica

dobreuz - teraz si ma veru pobavil, ty odbornik na vsetko. Ked skonci argumentacia, tak podho vsetkym naokolo ponadavat a pourazat. :-)

Dida22

Tak to si mal hned napisat, ze si obezny.. V tom pripade tie zaciatocne kila idu dolu velmi lahko a neuskodi to. Ine by bolo, keby mas len par kg navyse a takto rapidne schudnes. Ovsem gratulujem, ja som pred vyse rokom zacala tiez bojovat a uz mam cca 25kg dolu a konecne normalnu vahu, je to super pocit, tak sa nevzdavaj a bojuj dalej, drzim palce. :)

A dobreuz - nie, trepes somariny (ako inak), kazdy clovek je individualny. Ak mam sudit podla seba, tak ked som niekolkokrat v minulosti zacinala chudnut a naraz obmedzila sladke vody, sladkosti atd.. a zaradila dost pohybu, tak ma to rychlo omrzelo, lebo som to nezvladala a z dajme tomu 5 schudnutych kg, som potom nabrala 8kg :) ... Takze tolko k tomu.
Pred tym vyse rokom rokom (uz to budu aj dva roky) som vsetko zacala obmedzovat postupne, semtam som si dopriala a aj teraz doprajem nieco “nezdrave”.., zacala som postupne cvicit, najprv lahsie cviky, neskor uz aj beh na dlhsie vzdialenosti... A uz vyse pol roka nemam problem a stale si drzim oprimalnu vahu, ziaden jojo efekt ako to byvalo predtym. :) Nie som odbornik, pisem len zo svojej skusenosti. Ale ty tiez nie si odbornik, tak sa nanho nesnaz hrat, prosim ta. Vazne si s tym trapny. Ale co cakat od chlapca, co fandi Bukovskemu, vsakze.
A to, co pises swistici su dalsie somariny :D, ja som kardiom najviac schudla a prakticky z celeho tela, stehna mi to skor spevnilo, nez ze by som z nich vdaka tomu nejak schudla. Netrep, fakt netrep, prosim ta.

swistica

dobreuz - casto pises,ze posilujes, tak toto mas zrejme nacitane a vies ako na to, ale uz konecne uznaj, ze nie si odbornik na vsetko a ze su fyziologicke rozdiely medzi zenami a muzmi. Ako schudnut pri kardiou? Spalovanim kalorii pri urcitych tepovych frekvenciach.