Zvláštny pocit v krku- hlieny?

Príspevok v téme: Zvláštny pocit v krku- hlieny?
Petuska652

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohladom môjho problému, niekto s tym má možno skúsenosti.
Môj problém začal jedného dňa keď mi zostalo zle, na vracanie, stále som mala pocit že mám niečo v hrdle a ako keby som sa mala každu chvilku povracať,bolo mi tak tri týždne každy jeden deň- bez ohladu na to či som bola najedená alebo nie. Avšak nevracala som ani raz. Bola som u obvodnej, brala mi krv a moč na vyšetrenie, poslali ma aj na sono. Nič nezistili. V minulosti som mala problem s múkou preto mi poradili obrátiť sa na gastro, som objednaná na gastroskopiu ale termín mám až o mesiac. Pre istotu som sa začala stravovať bezlepkovo, odvtedy sa mi to upravilo a už mi nie je zle, avšak pocit v krku ostal. Do toho mám neustále zapchatý nos, nesmrkám no ťažko sa mi dýcha a občas niečo vykašlem. Je možné že to čo citim v hrdle, sú hlieny z nosa? Vykašlať nejdu. Nič ma neboli, neškrábe, nekašlem, avšak citim to tam a je to neprijemné. Je možné že to mám nejakym spôsobom spojené s mojou pravdepodobnou alergiou na lepok? A ak by som mala nejakeho streptokoka tak by mi to obvodná z krvy zistila? Viac budem vedieť samozrejme o mesiac, po vyšetrení na gastre, avšak zaujimal by ma názor niekoho kto sa stretol s niečim podobným.
Ďakujem :)