"Život pred sebou"

Príspevok v téme: "Život pred sebou"
deathht

Prečo veľa ľudí tak často a radi používajú túto frázu?Napr. trápi sa niekto mladý nad niečím..A vtedy sa použije tato fráza... Zvykne sa to hovoriť aj 30-tnikom 40tnikom..Veď dnes dennodenne zomierajú aj mladí ľudia či už na cestách,pri úrazoch, kvôli chorobe a pod..Osobne tuto frázu nenávidím.Ved nikto nikdy nevie čo sa môže stať a to sa hovorilo aj tým mladým čo zomreli že maju život pred sebou a nemali...Ako ja nemam strach zo smrti ani nič také..Ide oto že už sa nikomu nemôžem ani vyrozprávať z problémov ani nič..Lebo mi povedia túto frázu a že nech sa netrapim nad prkotinami...Veď podľa mňa život žijeme teraz nie? Ako kto môže vedieť kto má život pred sebou a kto napríklad len rok?čo sú ti ľudia nejaki "veštci" či sa snažia hrať na múdrych?

Ananaska

Mne keď niekto toto povie mam chuť ho zhodiť z balkona... Veď život máš len pred sebou...to je akoby mi povedali že drž hubu a nesťažuj sa, veď si mladá....

kubita

tak ano k,azdy den sa stane, ze zomrie aj niekto mlady ale stale viac zomieraju starsi ludia ako mladi, preto sa to tak hovori