Antidepresiva

Príspevok v téme: Antidepresiva
niclentak

Ahojte,
mala som problem s mojou psychiatrickou ku kt. som chodila takmer rok. Pri nej som brala a este stale beriem antidepresiva- Escitalopram 10 mg. Lenze vzhladom na to, ze sme sa pred mesiacom nezhodli na urcitych veciach, navrhla mi, ze bude asi lepsie ked si najdem noveho psychiatra. Ja som si ho aj nasla, len problem je v tom ze na najblizsi termin ma mohol objednat az takmer o mesiac. Mam hlavny problem s tym, ze mi bohuzial dochadzaju lieky a novy psychiater mi nechce zatial predpisat nic, kedze som u neho este na vysetreni nebola. Chcem sa teda spytat tych ktori beriete tieto antidepresiva ci by som si mohla od vas odkupit, kedze su len na predpis. Ak by sa niekto nasiel, bola by som nesmierne vdacna.

niclentak

Ahoj therainbow,

to by bolo super! Mam uz len tabletky tak na tyzden. Moja emailova adresa je: h0851812@wu.ac.at

Budem rada, ak mi napises?

therainbow

ahoj Niclentak, ja tiež beriem escitalopram (Citalec) 10 mg, momentálne mám okolo 70 tbl., a na kontrolu idem o pár dní, takže by som Ti kľudne mohla poslať tých 30 tabliet ak chceš, mne to chýbať nebude...napíš svoj mail, dohodneme sa :-)