Asi nakazena

Príspevok v téme: Asi nakazena
simma535

Ahojte som tu nova ani neviem ako to tu funguje ale potrebujem poradiť.. dnes ráno som si všimla svrbenie ‘tam dole’ tak som sa pozrela a vyzerá to ako genitalne bradavice.. naozaj sa v tom nevyznám takže..plus včera mal priatel na jazyku myslela som že to bola len prostá žaba ? ale ako som dnes čitala članky tak neviem.. mozno to ma nieco s tym.. je to týždeň od prvého sexu a ja mam stale obavy že sa stalo niečo zle.. (mali sme kondom) nič sa nestalo všetko je v poriadku ževraj ale ja mam stale zly pocit.. s mamou si hovorime všetko ale na toto ešte nedošlo naozaj sa bojim jej to povedať pretože s priatelom mame teraz velmi dobre rodinne vztahy a nechcem aby sa nanho pozerali po tom inak... ešte keď sme spolu 4 mesiace... nechodim ešte ku gynekologovi a preto som nervozna ..pokial by som tam koli tomu chcela ist musim povedat mame prečo.. len sa bojim že keď to nebudem riešiť ešte sa to nejako zhorší.. chcem sa vás spytat na váš názor.. a za každú radu ďakujem
(mam sedemnast rokov)

Aksuram

Netreba panikarit. Svrbenie môže byt aj z mykotickeho ochorenia, no v každom prípade zajdi za gynekologyckou a mame to pokojne povedz, ale z ničoho nerob závery, lebo ty niesi lekár. Takže máme povedz len toľko, že sa tam dole necítiš dobre a ostatné posúdi odborník.