Mudr. Vránová, Spirare

Peterzzzzzzzzz

No ja som mal taktiež s týmto zariadením príšernú skúsenosť. Objednal som sa k p. doktorke Vránovej a čo ma zarazilo hneď na začiatku bolo že namiesto nej ma bez upovedomenia vzala nejaká mladučká pani doktorka, ktorá evidentne netušila o psychiatrii vôbec nič, mala naozaj neuveriteľne hlúpe otázky a keď chcela predpísať lieky, tak ma vyviedla z ambulancie a za dverami si o mne šepkala s inou lekárkou a dohadovali sa tam o liekoch. Takže to že ma dali bez uvedomenia druhej úplne neschopnej lekárke, potom sa museli vyviesť z ambulancie (neviem či si mysleli či im tam niečo ukradnem...) a šepkali si o mne a potom prišla mladá pani doktorka so mnou do ambulancie naspäť aj so zoznamom kombinácie 3 liekov, o ktorých sa dohadovala s lekárkou, ktorá ma nikdy pred tým nevidela, bolo cez hranicu.

Dorotka12345

Neodporicam, mala som tu cest ist na jednu navstevu ki nej, po hodine otazok mi oznamila ze ku nej nebudem chodit, lebo ma plno, cize celu hodinu co som sa tam vykecala o vsekych svojich problemov si popisala na papierik len mi zabudla povedat ze aj tak ma ta k niekomu inemu. Plus nehovoriac o tom ze tak zafajcenu ambulanciu som este nevidela, atmosfera ako zo zleho americkeho filmu, plus dohaodovacky so setrou pocas mojej navstevy co si dat na obed. Netusim aka je lekarka ako dobornik, ale toto mi stacilo. Len na vlastne nebezpecie.