Verit mu dalej ?

Príspevok v téme: Verit mu dalej ?
Ella98

Čo si o tom myslíte, sme svoji už 20 rokov. Manžel robí z domu, ja pracujem v jednej firme na plný uväzok. Máme rodinných známich, jeden manželský pár. Pred časom táto kamarátka zavolala môjmu mužovi, či s ňou a aj s našimi a jejich deťmi niekde nejde. Vtedy manžel nešiel a prebral to aj so mnou. Ale nedávno sa ma len tak medzi rečou opýtal, že ho zasa požiadala či im príde niečo nainštalovať do počítača. Na čo som mu otvorene povedala, že sa mi to nepáči a že nech jej povie aby si našla na to niekoho iného. Len tak sklonil hlavu a stíchol. Nič viac. O pár dni neskôr ako som prišla z práce mi večer povedal, že mu zasa volala a že za ňou vybehol na chvíľu von, kde jej vraj niečo inštaloval do notebooku. Spýtala som sa ho, či bol aj u nej doma, už dost podraždene povedal, že nie a že mu mám dať pokoj. O pár dni neskor mi povedal, že mi naposledy nepovedal všetko, a že teda bol aj u nej doma a potom sa ešte išli prejsť. Bolo to v čase keď som bola v práci, naše aj ich deti v škole a jej manžel tiež v práci. A, že tam takto bol už viackrat predtým. Bolo mi to divne, že prečo mi to vlastne takto hovori, celkovo sa spraval už pár dní uplne inač ako bežne. Na priamu otázku, že či ma podviedol zostal len ticho. Kedže som úplne vybuchla po pár minútach začal všetko zatĺkať, vraj tam k ničomu nedošlo, že jej len pomáhal s počítačom a že tam v podstate ani nebol. Mám si podla neho zájsť k psychologovi. Neviem či tomu dokážem niekedy uveriť. Čo si o tom myslíte, verili by ste mu ? Zažili ste niekto niečo podobné, ako ste to riešili ?

Ella98

Ďakujem za rady. Pokúšam sa s ním rozprávať, ale ak čo len začnem na túto tému, tak to je z jeho strany len krátke odvrknutie. Alebo mi odpovie niečo také, že ja ti k tomu už nemám čo povedať, všetko som ti povedal. Veď vraj iní chlapi chodievajú bežne za kamarátkami. On je odvtedy úplne iný, akokeby sa úplne zrazu vymenil, len uhýba pohľadom a odvrkuje. A tak sa bežne bavíme už len o praktických veciach. Bola som aj za dotyčnou a pýtala sa čo tam robili. Tvárila sa zrazu dosť odmerane. Žiadne kamarátske reči ako inokedy. Povedala skoro presne to isté čo hovoril moj manžel. Nakoniec, tak trochu s posmeškami mi povedala, že moj manžel tam u nich bol takto viac krát, nie len raz. Aj s jej mužom som sa o tom porozprávala, on svojej manželke vraj verí. Dodal ešte, že som paranoidna, taktne mi odporučil aby som sa dala liečiť. Ale videla som, že ho to zobralo. Asi si to nechce alebo nedokáže pripustiť. Vraj môj manžel s ním chodí na pivo, prípadne sa zastaví na obed pokecať, to sa takto deje už pár rokov. Niekedy vraj idú niekam všetci, teda oni manželia a môj manžel s nimi. Ja som mu verila, že tam chodi, ked je doma aj jej manžel, pripadne aj ich deti a nie takto, že len on s ňou. A ano všimla som si už dávno, že tam chodí dosť často, často aj s našim najmenším. Vždy mi ale povedal len, bol som u nich. Niekedy sa stretneme aj všetci, ale to sú oni taká skupinka, poznajú sa akosi lepsie. Som z toho zúfala. Myslim si, podobne ako tu viacerí píšete, že ma podviedol. Neviem či len raz alebo či to už trvá dlho. Oni, teda všetci zainteresovani dospelí sa tvária ako keby som ja im chcela všetko zničiť. Manžel pracuje z domu, lebo to tak sám chce. Mohol by pracovať aj z firemnej kancelárie. Takže ak sa nudí alebo nudil tak myslím, že to mohol aspoň nejako skúsiť riešiť so mnou.

problemisko

najprv to na teba vybali, potom ostane ticho, no urcite. hadam by si si vsimla, keby chodil pravidelne na prechadzky, tie by sa urcite pretiahli do neskoreho vecera.
neverit mu.
fake tema.

mimwi

Jej manžel je kde? Akože keď mám pravdu povedať tak ani mne by sa to nepáčilo, že mu takto stále vyvoláva, veď má svoj muža a keď on nevie niečo spraviť tak nech si na to niekoho nájdu predsa. Alebo okay,keď niečo potrebuje od tvojho manžela tak nech vás pozve všetkým, deti sa zahrajú, vy sa porozprávate a on to môže zatiaľ opraviť alebo nainštalovať alebo čokoľvek čo už od neho bude chcieť. Na to, že zostal ticho keď si sa ho spýtala či ťa podviedol ti tiež neviem čo povedať, ja by som z toho tiež nemala dobrý pocit

darinka76

Neviem teda ci je to pravda ci nie, kazdopadne sa vyjadrim, ak tvoj chlap robi z domu asi sa nudi a ste spolu xy rokov, je to dost dlha doba, mozno potrebuje aj nejaku kamaratku, kamarata a fakt za tym nic nie je...

teo

nevadi ked obcas niekto zmeni nick pretoze niekedy so slusnostou sa daleko nezajde, ale to co tu stale naskakuje neni normalne navyse ked si zakladetl(ka) temy este aj sama odpoveda pod inymi nickmi a napada odpovede tych nahodnych co sa tu objavia. naco by si clovek lamal hlavu nad kvalitnou odpovedou ked niekto ma z toho, nechcem napisat co....

swistica

SofiaSkvela - nevyvraciam tvoj nazor, ale v vom si ty lepsi, ked svoj nazor nenapises pod svojim zvycajnym nickom?

SoffiaSkvela

FAKE TEMA
stale tu vypisuje jedna trapnucka suka, jej vymyslene pribehy maju rovnaku sablonu, nadavat na chlapov, obcas sa tu chyti stado zien
dokola opakujuce, suka nema ani len fantaziu

teo

Zaujimave kolko novych tem a kolko novych nickov denne pribuda.Styl pisania a otazky ten isty obsahovo podobny, ale kolko novych dikutujucich, co tema to novy nick. Tak sa patri privitat.....

prezyvkab

tvoj muž robi z domu, očividne si vie prácu usporiadať tak, aby mal dosť času aj na iné veci...ver tomu že keď si v práci robi to furt, toto nebolo prvýkrát, už len ako mlcal keď si sa ho spýtala priamo- to bola veľmi veľmi zla reakcia! buď ta už podviedol a keď si začala kričať tak sa už nechcel priznať, alebo sa bozkavali natahovali, alebo to ma v pláne ešte len urobiť. keby bol len o nieco lepší klamar aspoň by hneď zareagoval že nie určite nebolo nic, ale v tvojom možno trochu pohli vycitky, len nenabral dosť odvahy ti to povedať.
narovinu ti poviem že taketo ,,prechádzky osamote,, nie sú normálne! halooo sa zobuď! darmo si to bude zlahcovat že či to je v poriadku, veď o nic nejde, je to len prechádzka- nie nie je! medzi nimi sa nieco rysuje a ty to len nechceš vidiet. ty snáď chodíš s nejakým chlapom toez na prechadzky ktory ma ženu deti ale chodíte samy keď sú vaši preč? volavas si ho k sebe domov aby ti ,,opravil počítač,,? nie? no vidíš! a to je presne opačná situácia! prepáč ale ta historka s opravou počítača je asi ta najlacnejšia na svete :D
úprimne neviem ako ti najlepšie poradiť. dohováranie manželovi asi veľmi nepomôže keď je zaľúbený do inej, ten ma teraz zaľúbený oblacik okolo hlavy ktorý mu bráni rozmýšľať. asi by som zavolala tomu jej manželovi že sa s ním chcem porozprávať a narovinu mu povedala ako sa veci majú a cakala na jeho reakciu. možno o tom ani nevie. nech si spraví poriadok doma a ty tiež, keď ho ona prestane volavat a natahovat, možno ho to ešte prejde. ale takto mu ty budeš darmo dohovarat, keď pokušenie je silnejšie....

veronika234

ahoj, nerob mu scény, skús sa zamerať na to pekné čo vo Vašom vzťahu je, a skús s ním podrobne prebrať jeho deň, pochváliť ho za drobnosti, aj čo urobí pre deti a pod. Nech je Vaša komunikácia na takej úrovni, aby sa tam nikto iný nezmestil. Aj z práce mu môžeš zavolať, cez obedňajšiu prestávku.
a jej zavolaj, nech mu dá pokoj a aby vám a sebe nerozbíjala manželstvo.