Antidepresiva a zhorsene pms

Príspevok v téme: Antidepresiva a zhorsene pms
nella33

Ahojte, chcem sa opýtat hlavne báb, ktoré uživajú antidepresiva, zhorsil sa vám po nich predmenštruačný syndróm. Ja uz vyše polroka užívam mirzaten 30 mg na úzkostno-depresívnu poruchu. Mám strašné stavy pred menštruáciou a aj počas nej. Uplynulé mesiace sa to dalo zvládať, pravdaže som to povedala aj mojej psychiatričke, no akosi to neriešila. Tento mesiac to bolo neúnosné. Ráno som sa budila s búšením srdca, hneď mi prišlo zle od žalúdka a dostala som hnačku. Tieto stavy mám každé ráno. Moja doktorka robí len v piatky, kontakt mi na seba nedala, keby bolo zle, sestrička mi povedala, že to mám z tepla, nech si dám neurol a keď to neprejde mám v piatok prísť. Popritom na ambulancii ordinuje ďalší lekár, ale sestrička je asi znalec. Na to som jej povedala, že cítim strašnú úzkosť niekolko krát za den a aj neopodstatnený strach. Ako ja už neviem, som úplne znechutená a nešťastná z toho. Človek sa snaží dostať z choroby (mám doma trojročnú dcérku,takže aj kvôli nej) ale akosi strácam dôveru v tunajších zdravotníkov. Ani sa nečudujem, že je toľko samovrážd, keď ti sestrička v telefóne povie, že depku máš od slnka.