Zabky vam vadia, ale ze chodia zeny v lete vulgarne ne(oblecene) to nie?

Príspevok v téme: Zabky vam vadia, ale ze chodia zeny v lete vulgarne ne(oblecene) to nie?
Zabky

K vedlajsej teme, ty si na hlavu padla, ze ti vadia zabky a slapky? Co maju ludia v lete nosit, cizmy a tenisky, aby potom vytahovali smradlaky kade tade? Dufam, ze ty v tych kanadach teda v 35 chodis :D

Mna skor zaujima, ze preco chodia baby vyzlecene, doslova. Rit vonku, kozy vonku, neda sa to inak? Treba chodit takto vulgarne (ne)oblecene? No a co ze je 35, volne saty nad kolena neexistuju? Kratase klasicke nepredavaju? Typicka snaha zaujat, pidi suknicky, pidi kratasky, dekolty po pupok, potom nadavky, ze su chlapi uchylni a stazovanie sa, ako vyuzivaju zeny na sex :D A najkrajsie je, ked sa takto dooblieka nejaka nie zrovna stihla zena, gratulujem, uz si na Slovensku mozte podat ruky s anglicankami. Vulgarne devy bez hrdosti, doobliekane ako stetky z E55. Nadherna doba :D

Sopel Nema

Jedna sa prevazne o egibicionizmus, ked ma zena potrebu ukazovat rozne casti tela na verejnosti.Nepekne to je. vacsina ma strie a pokrcenu kozu, aj ked z dialky vyzeraju stihle.Nechutne to vyzera.

momentik25

nech chodia oblečené takto, je sa aspoň na čo pozerať. keď idem po meste alebo v mhdčke sa na mňa natlačí nejaká pekná a takto oblečená tak to je super... je sa na čo pozerať a je radosť chodiť von na prechádzky :D
ale inak v druhom bode s vami súhlasím, škaredé tlsté megery, čo im cez ultra tenké šortky prevísa brucho a vyzerajú ako keby sa na slnku roztápali, také nech to láskavo odpustia... je to hnus a ide ma napnúť keď také niečo vidím, fuj :&&&&

Tatarka

Zavidis, co? Za to, ze ty si tlsta jak prasa a musis chodit vo vreci od zemiakov lebo si cele vreco zezrala na ranajky s tatarkou a do ziadneho oblecenia sa nezmestis a musis chodit nakupovat do obchodu so stanmi!!!

Zuzulik8

Mne sa to tiez nepaci ale riadim sa jednou zasadou, nestaram sa do druhych. Pokial mne neublizuju nech si robia a nosia co chcu. Je to ich vizitka a mna do toho nic.

fats

:D
Vsak nechaj tie buchty nech sa tlacia do miniodevov aspon sa je z koho smiat ked ich clovek pozoruje :D
Najma previsle brucha a pneumatiky u zien su zaujimave :D
A megacecky nehovoriac :D
Ci megastehna a zadky :D
Ako cernosky americke prezrate ...no a muzi slovenski detto!!!
Ti by s tymi pivnymi bruchakmi mali tiez nieco robit a ne chodia ako by mali rodit :D