Takto sa sprava zena k muzovi ktoreho miluje?

Príspevok v téme: Takto sa sprava zena k muzovi ktoreho miluje?
prvykratvazne

Ako zistim ze ma zena miluje ked sa len otukavame a boli sme na rande len raz.
Nieco som cital na nete a chcem vediet aj vas nazor ako zpoznam podla spravania zeny ku mne ze to mysli vazne so mnou a ako si ju preverit ze ozaj miluje len mna a nehra to.
Vraj ked:
ziarli, podozrieva ma, zaujima sa kde som, co robim, ako sa mam, kde som bol ked sme dlhsie nie v kontakte, tesi sa pri stretnuti so mnou v podobe padnutia do narucia a bozkami, nieco mi kupi, planuje nejake akcie, chce sa stretavat, volat mi, pise mi, tak co Vase nazory?
Ako sa sprava zena ktora ma o muza skutocny zaujem a mysli to s nim vazne?

Zuzulik8

Necakaj ze bude ziarlit po prvom rande a vypytovat sa ta kde si bol a s kym. Aj keby ju to zaujimalo je pravdepodobne ze sa ta to nespyta aby nebola za stihacku ktore muzi radi nemaju. Zeny vacsinou na zaciatku nechavaju iniciativu hlavne na muzovi takze teraz sa musis snazit hlavne ty. Ak chces aby sa do teba zalubila bud k nej mily, galantny, pomoz jej ked treba, zaujimaj sa o nu, snaz sa aby sa citila dobre, na ine zeny ani nepozri, maj oci len pre nu. Prejavuj jej zaujem ale neprehanaj to, nevypisuj jej 100 sprav denne a neurazaj sa ak sa ti pol dna neozve. Daj jej najavo ze ti na nej zalezi, si s nou rad ale zaroven ju respektujes a nebudes na nu tlacit. Po kazdom rande jej podakuj za krasne chvile s nou a povedz ze si sa citil skvele a tesis sa na dalsie stretnutie.

prvykratvazne

ale vsak mi sa pozname uz dlhsie a stretavali sme sa obcas aj predtym v partii preto chcem vediet ci sa da na zaklade spravania zistit to.

Zuzulik8

Tak po prvom rande je este skoro na taketo spravanie od nej. Po prvom rande niekedy ani nezistis ci sa jej lubis lebo moze sa k tebe spravat milo zo slusnosti ale pacit si sa jej nemusel. Napis jej ze jej dakujes za prijemne straveny vecer, ze ti s nou bolo moc dobre. A pozvi ju na druhe rande. Uvidis ako zareaguje, ak bude suhlasit, je to na dobrej ceste.

Codopice

Ty akoze ocakavas, ze po prvom rande ta bude uz milovat? A ty si odkial spadol, z neba rovno na hlavu?

A to co si napisal ako priklad, je dost vseobecne lebo takto sa moze spravat aj zena, ktora je jednoducho panovacna a chce ta mat vo svojej moci a pod dozorom.