Tŕpnutie končatín

Príspevok v téme: Tŕpnutie končatín
lalala0005

Dobrý deň chcela by som sa spýtať na názor na moju situáciu. Pred istou dobou (asi dva týždne) som dostala angínu, doktorka mi predpísala antibiotiká a po pár dňoch sa mi začali isté problémy.Najskôr som začala pociťovať tlak na hrudníku, čo som na kontrole povedala doktorke, poslala ma na RTG hrudníka a EKG- všetko v úplnom poriadku, tak som spokojne odišla domov. O pár dní neskôr som po popichnutí v hrudi začala cítiť tŕpnutie ruky. A tým sa to začalo. Bola som na neurologickom vyšetrení, magnetická rezonancia, zas a znova všetko v poriadku. Na neurológií mi predpísali neurol, ktorý užívam. Tŕpnutie sa však presunulo aj do ľavej nohy a pridalo sa miestami trocha bolesti (hlavne ostrá bolesť v dlani a predlaktí) a mravčenia. Bolesť na hrudníku sa tiež nestratila, pociťujem ju na rôznych miestach, viackrát za deň. Pridala sa aj mierna bolesť hlavy. Neviem z čoho by to mohlo byť, prišlo to tak náhle.. najskôr som to považovala za vedľajší účinok ATB, ale pretrváva to už týždeň po vysadení. Rozmýšľala som, či to nemôže byť tetánia (nvm záchvat som nemala asi, to by som vedela, ale tá bolesť hrudníka a tŕpnutie sedí) alebo z krčnej chrbtice. Ak máte s niečím podobným skúsenosť, poraďte.

swistica

Cim zdovodnili predpisanie neurolu? Neurol je na psychicke ochorenia. Mas nejake? Ak nie, tak to nejedz.
Precitaj si pribalove letaky antibiotik a neurolu a pozri si vedlajsie ucinky. Minimalne bolest hlavy moze byt z neurolu.

To trpnutie moze byt od chrbtice, mozno i stres moze mat svoj podiel.