stará známa otázočka...

Príspevok v téme: stará známa otázočka...
jaaaa

používam antikoncepciu Jeanine, zatiaľ som nevynechala ani jednu tabletku a vždy keď sme sa s priateľom milovali tak ho pre istotu chvíľku pred vrcholom vytiahol, ale dnes ráno sa spravil vo mne..Je možné že by som mohla otehotnieť? Alebo je možné, že by mal silných bojovníkov a stalo by sa to?

qiu

emala no dobre netvrdím že bez toho aby sa do nej urobil neprežije užasný orgazmus ale niektorý sú aj taký, že im to vadí ak musi skončiť skorej... Ako tiež neviem čoho sa bojí kedže bere tabletky...ale asi istota..:)

wilka

panika, vajicka su vytvorene vo vqajecnikoch:), akurat sa neuvolnuju:) Nuz ja som take veci mala nastudovane velmi dokladne, nez som to zacala brat. Je strasne, ako dnesne baby hazarduju so zdravim...

jaaaa

qiu
Hej veď práve...uvedomujem si že ho o časť rozkoše oberám, ale aj on sám sa toho bojí. A dnes som chcela nech si to užije až do konca, len je teraz strašne nervózny...ja ani nie, lebo sa snažím veriť haku, veď hádam nevyhadzujem toľké peniaze za JEANINE:)

emala

qui o najlepsie sa chlap neobera, dospely muz je skuseny a rozumny a preziva ohromne orgazmy, aj ked ho vytiahne...Ale naco brat hormony a mat prerusovanu suloz, to nechapem...

emala

Ked beries hak moze striekat do teba nonstop. Nehrozi otehotnenie, kedze tebe sa nevylucuje vajicko, nema sa co oplodnit, aj keby mal neviem akych bojovnikov. Preto hak beries, nie? Aby nemusel vytahovat...

jaaaa

už asi rok a do krámov mi zostáva 5 tabletiek...Viem, možno to znie divne ale aj napriek HAK-ku sme boli vždy opatrní. Takže dúfam, že sa nič nestane

qiu

Ak si brala tabletky načas tak nemaš sa čoho obávať. Bud v pohode. Inak ak sa aj napriek uživaniu HAK bojíš že otehotnieš tak si kúpte s priatelom ešte aj chcemickú antikoncepciu (čipky) a bude si to potom s tebou aspon mocť užiť až do konca - lebo zo skusenosti viem že chalanom sa moc nepáči ked musia vytiahnuť tesne pred koncom... tak trocha ho oberáš o to najlepšie. :)