Ako schudnúť na váhe nadobudnutej antidepresívami

bubinka

njn, al ekoniec koncov, ja zas kvoli vahe neplacem, len ma to obcas stve, inak som sa zmierila s tym, ze kym beriem ad, asi neschudnem....ale zas kydat na ad ebudem, nebyt ad, asi tu uz ani nie som mozno,,,,,ad su super vec,,,a keby vsetci ti ludia, a je ich mnoho, len mlcia, resp bojuju sami so svojim vnutrom, keby vsteci isli k doktorovi a brali ad...bolo by menej samovrazd, pretoze ad kvalitne dokaze cloveka sa naplno vratit k tomu, co ho vydz bavilo a skoro takmer stopercentne sa vratit k psychickemu zdraviu :)

depka

no ja beriem asentru a ako hovorím nepribrala som a to sa strašne čudujem lebo tiež mám chute ako keby som bola tehotná:) stále sa napchávam a nič. A tiež beriem HAK (Jeanine)

bubinka

no ja beriem Fevarine, len 50mg vecer, a od marca beriem uz len 25mg...no neviem, ja si myslim, ze ked niekto berie ad a stale sa citi naprd, ze mu nechuti jest, alebo nie je dostatocne uvolneny, tak asi tazko priberie...ja som strasne dlho, resp moja psychika trpela...a potom ohromne mi ais lieky pomohli a yacala som sa pomalicky citit lepsie a lepsie, zacalo mi enormne chutit jest, som sa doslova prejedala(co som nikdy predtym nerobila, som vzdy vazila ta do 48kg...max..pri mojej vyske 158cm)..cize....asi tym obrovskym uvolnenim vnutorneho napetia som rpibrala..plus k ad som brala pol roka aj antiko yadine,,takze tak je asi aj chyba..:(..a teraz to neviem ako mam zhodit...vazit 62kg..strasn€y nezvyk pre moje telo....:(

elina

gogo mas pravdu,je to na znizenie.Ale ja som dost dlho brala ine a od tych som dost pribrala.Aj ta zyprexa robi svoje,lebo beriem najvyssiu davku.

elina

ja som tiez strasne pribrala.Beriem zyprexu a welbutrin.Najradsej by som ich kvoli tomu prestala brat,ale to zrejme nepojde.