Omen ,mám CT pľúc -pozries sa na to prosím

Ena25

Dobréuz amen netreba ale tak veď som sa opýtala normálne ,človek má strach v dnešnej dobe tak som trochu stresacka čo ti poviem no ?

Ena25

Agnica ešte jedna vec ,popis z RTG dom mala skvrnitopruhobita kresba na oboch stranách pľúc preto som ostala milo prekvapená z CT a moja mamina bola na CT mozgu kde jej nič nenašli doktorovi sa to nezdalo tak ju poslal ešte raz s kontrs látkové a tam ukázalo nález kde jej po magnetickej zistili aneurizmi ,čiže ja dom len chcela omenku poprosiť či to je bežné ,to bolo všetko

Agnica

To ze nieco vidis na snimke nic nemuai znamenat, tam sa sumuje vsetko, zavisi aj ako sa nadychnes. CT je presnejsie a ked tam nic nie je tak tam nic nie je a nefilozofuj a nehladaj hacik, ze nieco prehliadli. Medicina a hlavne popisovanie snimok nie je 100%, videla si niekedy snimok? Mas tam milion tienov, hold nieco sa im zdalo a mas potvrdene na CT, ze o nic vazne nejde. Mozno mas pleuralne adhezie, uplna blbost. Neries.

Ena25

Len nechapem keď mi ukázalo RTG skvrnito pruhovotu kresbu na oboch stranách pľúc a CT nič ? To mi tak nejde do hlavy