Reverzná dieta, postupne navysovanie kalorii

Príspevok v téme: Reverzná dieta, postupne navysovanie kalorii
Ahoooojkyyys

Ahojte, schudla som niečo vyse 7kg za cca 3 a pol mesiaca, pričom som jedla cca 4500-5500 kj denne, ale samozrejme som to občas porušila a zjedla som aj 7000-8000 kj. Chodila som veľa von, trosku cvičila, nejako som neobmedzovala sacharidy iba kalórie, bielkovín som jedla tak 1g na 1 kg hmotnosti, občas menej občas viac. Teraz som so svojou váhou úplne spokojná, cca 43kg na 163 cm. Ale nechcem pribrať, poprípade len pár gramov a tak chcem postupne navysvat kalórie. Nech je to aj šetrnejšie k môjmu telu, hormónom a tak. Myslíte že môžem zacat jest 6000-6500kj denne cca po dobu jedného týždňa, potom pridať na 7000-7500kj cca 2 týždne a potom ostať na cca 8000kj a za aj jest úplne intuitívne, bez približneho počítania (ale samozrejme zdravo) a nepriberat, pripadne iba trosku? (do 1kg) +aké sú vaše skúsenosti a ako by som podľa vás mala postupovať? Dakujem

ahjajjaj

počuj dievča, menštruuješ ešte? Či aj to si si už zastavila tým chudnutím?
To si čo postihnutá starať sa tak neprimerane o hmotnosť a stravu? Nemôžeš celkom normálne žiť? Bez toho, aby si sa neprimerane sústreďovala na svoju hmotnosť a jedálniček?
Súhlasím s dobreuž: minimálne 5 kíl by si mala pribrať.

Tomas12345

Ty by si mala pribrať minimálne 15 a viac kilogramov. Naozaj začni s tým dačo robiť pretože tvoja váha je alarmujúca!

Ahojkyyyys

Ja som jedla napr ráno celozrnny chlebík s cicerovou nátierkou a zeleninou (1000kj), desiata 250g čučoriedok (500kj) obed losos 125g cca s hráškom a zeleninou (2000cca) a na večeru Salat s vajíčkami atď. (cca 1500kj)...oriesky mam tiež rada :) ale teraz som si dávala len zopár