Zalúbil sa do mňa ale ja do neho nie?

Príspevok v téme: Zalúbil sa do mňa ale ja do neho nie?
emka00016000

Chodím na strednú a on tiež, každý deň sa stretávame na chodbe ale nerozprávame sa ani nezdravíme... Skontaktovala ma jeho sestra že sa rozprávali a že sa zalúbil on je síce milý, pekný...Ale proste láska z mojej strany chýba. O pár dní mi napísal a len tak si píšeme a zdravíme sa... No napísal že dakedy musíme ísť von lebo mi musí dačo povedať. Otázka znie: Čo mu povedať, keď mi to povie?...

petroneta

pacis sa mu, nezalubil sa. On si to iba mysli, ze sa zalubil. ved ta nepozna. Chod s nim parkrat von ako kamaratka. Ked ti povie, ze sa zalubil, povedz mu, ze chapes, ze si to mysli, ale ved ta nepozna.

Majjra

Neviem čo ťa vedie k tomu aby si napísala, že sa do teba zalúbil. Veď už nie ste malé deti, to, že sa mu páčiš neznamená, že hneď musí byť do teba aj zaľúbený. Normálne s ním choď von a uvidíš či tam niečo preskočí alebo nie, nejaká iskra. Nič v zlom ale aj on tam môže zistiť, že si úplne iná ako si myslel a nakoniec s tebou nebude chcieť nič mať

Miki85

choď s nim pár krát von, najlepšie na verejné miesto (kaviareň,kino, zmrzlina...) , uvidíš ako ti s ním bude, podľa toho sa potom rozhodni...

99domima

To akože s ním nemôžeš ísť ani von? Veď keď si pôjdete ako kamaráti niekam sadnúť sa nič nestane, keby prišiel s touto témou tak mu to pekne vysvetli a hotovo