Akne

Príspevok v téme: Akne
Petra 198

Dobry den,chcem sa spytat,tie co trpia akne maju mastnu pokozku,ked si umyvate vecee tvar po celom.dni ale aj rano,nemate problem ze sa vam po vycisteni pleti robia este viac cervene vyrazky,malicke drobne,??mam stym problem kazdy vecer a rano si umyvam tvar kozmetikou Anne Borlind prirodnou ak niektora poznate,po umyti toho gelu vodou a vysuseni tvare pozorujem stale viac vyhadzanu tvar,stsle myslim ze rano sa to ukludni ale tie vyrazky nemiznu,akokeby moja plet reagovala na nieco ,ale neviem preco je totak,uz som skusala vymenit aj chlorovanu vodu z kohutika za prevarenu a nic,a kozmetika je ties prirodna,nemyslim zeby ta mi tskto skodila,a ked si dam este mejkap,je to horsie,lebo kym ho zmyjem a vycistim,ta olet je vyhadzana stokrat viac,nemate stym niektora skusenosti??pravdou je,ze uz si nevism rady,vsetko co si dam mi skodi a po akomkolvek odliceni cimkolvek sa tie male vyrazkty tvoria a tvoria kazdy den :( ak niekto viete ako nato,dajte vediet dakujem vam

Allantoina

No a Make Up používaš aký?..lebo je jasné, že prírodná kozmetika ti nič neosoží ak máš konvenčný zaťažujúci make UP..pri takomto chronickom a zhoršujúcom sa akné by som radšej prešla na DADO SENS purderm. Tiež je dôležité používať celú líniu čiže gel tonikum a krém a tonikom nedočisťovať-nedrieť tampónom..on na to neslúži..on je na čiastočné uzavretie pórov a prípravu pre vstrebanie účinného krému čiže pleť musí byť od tonika ešte mierne vlhká a potom krém..poriadnu vrstvu nech sa pleť presýti a neostane suchá..miesto make UP-u by som možno šla do BB krému Annemarie abo ten dado sens pre citlivky plus by som určite začala aj každý večer enzym peeling..s ním ked dobre napeníš možeš kludne nahradiť čistiaci gel. Dokonca ani korektor nepoužívaj lacný konvenčný ale poriadny tiež od AMB abo DADO SENS a uvidíš, že sa dostavia výsledky.

Vierunka

Môžeš si umývať tvár ajpanenským močom zo zlatého jednorožca ak neupravíš životosprávu nikdy sa to nezlepší :D:D