leto-pocity na kolabovanie, neviem fungovat

Príspevok v téme: leto-pocity na kolabovanie, neviem fungovat
Tatianka1995

ahojte, mam 24 rokov, zdravotne som asi ok - mam po rozsirenych krvnych testoch. ako zacali tieto horucavy tak mi byva velmi zle. v praci som 7-17. rano sa budim ok, oddychnuta, no pocas dna a po praci na mna idu stavy na odpadnutie. toci sa mi hlava, nechuti mi jest, mam vysoky tlak, cela som taka otapena, tazko sa mi dycha, a pri dvihani z postele alebo stolicky sa mi velmi zatoci hlava, ze sa az musim niecoho zachytit aby som nepadla. Toto trva priblizne tyzden, dost som z toho nepokojna, bojim sa ze odpadnem a rozbijem si hlavy alebo nieco... mam zajst za DR? nechcem by ako citlivka, ja znesiem vela bolesti aj neprijemnosti, ale toto je moc. dost ma to obmedzuje.
beriem Ccko, zelezo, sem tam vysadzujem ked mi je na vracanie alebo sa nedokazem najest z toho tepla. bojim sa ako to bude pokracovat, ked je este len jun :(, pijem asi 3 litre denne/vazim 49kg na 174 cm, rapidne som na jar schudla zo zdrav.dovodov, mala by som pribrat no moc to nejde../

swistica

Nemame vsetky informacie. Pises, ze si rapidne schudla zo zdravotnych dovodov. Co to bola za choroba? Nemoze to suvisiet? Radsej chod asi k lekarovi.

Pag

Tak si mlada, tak ja bych to na tvojom mieste vobec neriesil. Nic sa ti nestane. Len vela pit, dodrz.pitny rezim, ale nemusis celorocne. Bye.