Ako proti tomu bojovat?

Príspevok v téme: Ako proti tomu bojovat?
Zufala1111

Ako sa mam ubranit pred rodicmi? Teda konktretne pred mamou? Stale sa nejak zamotam do rozhovoru s nou, teda bezna vec, napriklad ze som bola v obchode, alebo ze v meste je jarmok, hocico co poviem, akukolvek vetu, tak zacne zo mnou nejak rozhovor stylom ze zacne na mna utocit a teda sa zacnem branit tazkze sa rozhovor zacne a sputia sa vsetky problemy a ja sa len branim a branim az kym ma uplne nevycerpa vyhrat nevyhram lebo niesom ako ona, len do mna da agresiu a ja potom idem von a vybuchnem v obchode alebo na ludi ktorych mam rada.Znicila som si tak vztahy uz úplne s kazdym.V zivote ma to dost mrzi ale neviem ako sa branit.Aj ked pojdem prec tak to budu telefony.No a ked nezdvihnem tak sa moze stat hocico, ze teda ked bude nieco vazne ze sa jej stane a bude potrebovat naozaj pomoc tak nedvihnem a budem si to v zivote vycitat.Co by ste radili? Je z toho vobec unik?

swistica

Nepisala si sem uz minule? Tema kde ty a ani mama nemate pracu? Ak aj nie, tak si tu temu pohladaj, su tam nejake fajn rady.

dinda12

prečo to riešiš?..prečo sa tým trápiš?..nech si povie, nech si útočí..ty sa nebráň a vypúšťaj to..