imunita - ako ju zlepsit?

wizz

Najdi si na nete tzv. peruanske bylinky - konkretne Una de gato (Vilcacora), Jergon Sacha a Tawari. Nutne uzivat aspon 3 mesiace az 1/2 roka...

?????

ahojte,tak ja viem o tom ze aj solna jaskyna posilnuje imunitu no treba ju navstevovat pravidelne aspon zo zaciatku a potom sa uvidi.

slusny muz

Ahoj SONA! Na tuto otazku sa dost tazko odpoveda v jednej vete. Ide o komplex viacerych faktorov. Aj dobra nalada, smiech a pozitivne myslenie vylepsuje imunitu. Mam doktorat z imunobioologie a biochemie, takze dali by sa tu rozviest rozne pristupy. Ja Ti poradim zatial dva osvedcene: konzumuj med a hlivu ustricovu. Hliva ustricova je bohata na tzv. Beta-D-glukany, ktore su prirodzene nespecificke imunomodulatory. Ked Ti hriby moc nechutia daju sa kupit uz aj purifikaty glukanov. Vyraba ich napr. firma Pleuran, domaci vyrobca a ma kvalitne vyrobky pre posilnenie imunity.

pišta

Sonka, veľa ľudí si takúto otázku kladie. Ale čo tak položiť si otázku:
"Ako si imunitu nezhoršiť?"
Považujem ju prinajmenšom za rovnako dôležitú, ak chceme mať imunitu "tip-top" :)

pipa

Suhlasim s wewerkou, osobne mam dobre skusenosti s propolisom, Gelèe Royal, Ginseng, Aloe Vera Drink, Ling Zhi, Vitamin C, Echinacea, ...

wewerka

no, pomoze ked jes vela zdraveho ovocia, dopujes sa latkami a vitaminmi ktore ti chybaju. ale zalezi to aj na prostredi, v ktorom sa pohybujes