len taka somarinka

tamara007

A prečo by si ich ty mala voziť?kam vlastne?jasne nechcu ísť mhd lebo tam by museli platiť lístok a ty ich zrejme voziš zadarmo však...

neviemako

grilda, oni maju taky puch v byte, na obleceni, vsade, pisala som, ze su taki setrni, nepouzivaju vodu ako druhi, skratka setria. inde to neriesim, ale v mojom aute mi to vadi. povedat priamo, to neviem najst spravne slova.

grilda05

zatuchnuto od stareho potu? to je zvlastny popis. akoze co ked je normalne dopotena ako kazdy iny clovek pretoze je vonku tak mlion stupnov?

neviemako

pod tie kefy ich strcit by sa hodilo
asi su tak trochu socialny pripad, ale aj ti by mali chodit cisti neprepoteni a kazdy den sa umyvat
dufam, ze ich nebudem nikam viezt, uz ma odvtedy aj poziadali, navrhovala som ine riesenia, s inym autom a vodicom, to odmietali, tak potom mhd, to tiez nechceli

Nudimsa

Nabuduce ked ich budes viezt autom, zastavte sa v autoumyvarke, otvor okna na aute, vystup, zamkni ich a nechaj komplet umyt auto.

neviemako

v tomto pripade by ta avivaz nepomohla, ona by ju nepouzila a este ked setri na prani, na vode, na sprchovani
to uz skor nevozit ako radi bubli. alebo natiahnut daco hrube ale aj na opierky, ako ked vezieme nejakeho psa