zuby

bobcek

ahoj, tak zuby to je trochu moja parketa, tak o dva roky budem zubna lekarka... no takze moja rada, bez co najskor k zubarovi, neviem v akom je to stadiu ale najskor dost velky zapalovy proces v oblasti hrotov korena, to sa uvidi na RTG, bude to musiet ist von... je lepsie ak to pojde vonku teraz, uz ked to aj opuchlo tak necakaj dlhsie, ono to moze ustupit, lenze proces pojde dalej... a strasit nechcem, ale moze to mat dost zle nasledky... niet sa coho bat, dostanes anestetikum a nebude boliet... mne uz tiez tahali zuby aj z kosti mi osmicky sekali a nie je to nic hrozne, su aj horsie zakroky... a takisto prosim vsetkych aby si sami neordinovali ATB, moze vam to aj poskodit..ahoj a drzim prsty

mariaer

Ahoj, ja som tiež vystáchaná zo zubára ako ty a mala som taký istý problém ako ty,ale už je po ňom. Zo zubára mám panickú hrôzu ale som bola donútená ísť. Tiež som to riešila antibiotykami,prešlo my to na týždeň a potom prišlo ešte horšie. Choj k zubárovi hneď kým nebude horšie, čím to dlhšie odkladáš tým horšie. Raz aj tak ten koreň musí von. Naber odvahu, držím ti palce a potom keď budeš mať potom uvidíš že si vynadáš sama sebe. Ahoj

andie

boooze..a to mi povedz prosim ta, ako si si sama naordinovala tie ATB ?? no sklamem ta, budes musiet ist k zubarovi..cim skor tym lepsie