Slovaci strasne tucneju

Príspevok v téme: Slovaci strasne tucneju
stihly1

Je to az na zaplakanie ked clovek ide po ulici ako slovaci strasne tucneju. Vsimam si to poslednu dobu ked idem len niekam do obchodu alebo po meste. Ci starsi ci mladsi nosia brucha ako balony. Preboha to nam je naozaj jedno co do seba hadzeme nezalezi nam ako narodu na zdravi? Baby maju zadky ako kufre viditelnu nadvahu a obezne su . Muzi zase obrovske brucha. Je to smutne potom ze je vsade vela chorých ludi , sama rakovina cukrovka a plne cakarne u lekarov . Stihly a zdravy clovek tu bude skoro rarita!

Pag

My sme si nieco nazvali civilizovanym svetom a uverili sme tomu, lebo to vsetko vykazuje znamky zivota, pardon civilizovanosti. Ale na opustenych ostrovoch tiez ziju ludia a nepoznaju ani televizor, ani chladnicku, mozno nemaju ani lekarov, len samanov a do dnesnej doby nevymreli. Ako je to mozne? Preco niektori Dr. utiekli do pralesa? Lebo sa uz tohto sveta nabazili. Ta migracia by mohla prebiehat na vymenu, podla toho ci uz niekto videl alebo nevidel peniaze, vsak len o tom to cele je. Dat niecomu nazov este neznamena, ze sme tomu dali ten spravny nazov.

Jozef 50

Ale tucnota nie je o chybajucom pohybe a nesportovani, ale o prijme väcsieho mnozstva kalorii - jedla, ako clovek - telo potrebuje. A to je dan za blahobyt. Ludia so slabou pevnou volou, nevedia odolat, ak maju na nieco chut.

zuzi74

Alkaloid, nemyslela som to tak, ze sa zastavas tlstych ludi a pochopila som, ze pises vo vseobecnosti o tej povrchnosti, len som mala potrebu napisat, ako to vlastne v skutocnosti naozaj funguje. To nie my chudi, ale ti tlsti maju komplexy a takto si to na nas vybijaju.

Alkaloid

ahjaj, podla mna to so skolou nesuvisi. Kto chce, najde si cestu k sportu. Ide skor o prostredie, v ktorom jedinec vyrasta- a teda skor rodinne zazemie. Ked je doma dieta vedene k nejakej pohybovej aktivite, nestiti sa jej ani neskor a povazuje to za prospesnejsie nez kysnut pred tv. Ja osobne si nemyslim, ze aj keby je kazdy den na skolach telesna, nieco sa tym zmeni. Vela deciek sa oslobodi, ucitelia chodia neskoro na hodiny (tym padom miesto nejakych 40min aktivneho pohybu niekedy nie je ani tych 20, u nas to tak bolo permanentne)... a nehovoriac o tom, kolko hodin poodpadava a pod. ... Takze ta skola podla mna velky vplyv na to ozaj nema, skor ten telocvik vacsinou decku znechuti.