Chrbtica? Intolerancia? Nízky tlak?

Príspevok v téme: Chrbtica? Intolerancia? Nízky tlak?
Lorna36

Ahojte hľadám niekoho s rovnakými príznakmi na radu. Pred rokom som začala mať silné bolesti chrbtice s tlakom do pľúc, hlavy, krku. Pred mesiacom som nemohla dýchať, cítila som sa slabá, krútila sa mi hlava, ťažkosti s prestávkami trvajú, pridružili sa svalové zášklby, tlak do hlavy, tie zmizli po podávaní magne b6. Prešla som ct hlavy, zrakovým vyšetrením, sluchový, odberom, krvi, tetanický test. Všetko je v poriadku. Naplánovanú mám mr mozgu na vylúčenie zápalu v mozgu, choroby ako skleroza multiplex atď. neviem ale myslím že aj to bude ok lebo ako čítam tieto problémi majú stovky ľudí a príznaky sedia na 20chorôb. Navštívila som fyzioterapeut-ku ktorá mi odstránila už po 1. sedení problém s dýchaním (orech v krku) bolo to zo stavcov krčnej a hrudnej chrbtice, vraj som z toho mala aj krútenie hlavy doktori to pripisovali psychike. Po cvičení sa cítim perfektne ale je to na dlho kým dám chrbticu do poriadku tak rok rátajú. K tomu mám nízky tlak 100 na 70 kedy sa cítim že dýcham z posledného. Viem že je to skoro celé z chrbtice ale napadlo ma ešte niečo po včerajšom kolapse. Včera zasa na mňa prišla slabosť, zle sa mi dýchalo krútila sa mi hlava, mala som zasa nízky tlak pocit na odpadnutie. Po takomto stave trvá deň dva kým mi je zasa dobre. Od malička trpím zápchami a plynatosťou. Už som si na to tak zvykla že som to začala ignorovať. K tomu mám v kuse gynekologické zápaly. Včera pred tým kolapsom som jedla pšeničné krupky. Pozrela som si príznaky intolerancie lepku a všetko mi sedí aj na toto. Hľadám ľudí s týmito príznakmi ak by mi vedeli pomôcť prípadne čo stojí za tými vašimi príznakmi. Takéto akútne to už je vyše mesiaca a ja potrebujem ďalej žiť normálne.