Ničím si vzťah?

Príspevok v téme: Ničím si vzťah?
gabi-S

Ahojte,

som s partnerom uz skoro rok a pol a este pred 4 mesiacmi sa stala taka vec, ze som nasla spravy ako priatel vypisoval jednej babe z nasej prace. Pisal jej aka je pekna, a bavili sa o hlupostiach aj o tom ako ma lubi a ze nikdy by ma nepodviedol, ze si ma vazi atd.. Odpustila som mu, videla som na nom, ze to lutuje. Mam od vtedy ale iny problem... Este v predolsom vztahu ma partner velmi ponizoval a ublizoval mi aj fyzicky..Posliapal moju dostojnost a trvalo roky kym som sa z toho dostala. Terajsi partner o tom vedel a spravil to co spravil a tym padom som zas v tom kruhu kedy sa citim byt skareda a ze nie som pre partnera dostacujuca.. (Ta baba bola riadne velka kocka so vsetkym co ma byt a mladsia). Stale ju vidim v praci aj 100x za den.. Tazsie sa mi z toho dostava.. s partnerom sa niekedy velmi pohadam, pretoze zas a znova si prekrucam to co sa stalo i ked on mi tvrdi, ze jeho ta osoba absolutne nezaujima (tiez ma partnera) a ze chce mna inak by so mnou nebol. Planuje so mnou aj buducnost. Uz davno nemame obaja 20 ale on uz je po 30tke a ja taham uz na 30 o chvilku. Mrzi ho, ze sa neviem pohnut vpred :( A ja nechcem nicit vztah lebo su vela chvil kedy sme stastní a ptm pride ten jeden moment, ked sa odrazu strhne nepekna burka a ja mu vyhodim na oci to co spravil.. Boli ste uz v takejto situacii? Ako ste sta s tym vysporiadali? :( Dakujem

mirec411

Čo je toto za fórum, kde môžu byť 2 rovnaké nicky??? Úbohé...
-----------------
gabi, sama vieš, že robíš chybu. Svojim správaním a vyvolávaním hádok o nepodstatnej veci len odháňaš svojho chlapca preč. Si zbytočne žiarlivá. To budeš tak vystrájať celý život, teda zakaždým, keď sa vo vašej blízkosti objaví iná pekná žena? To sa môžete rovno rozísť. ----- ...Ak neprestaneš vyvolávať hádky kvôli hlúposti, tak sa spýtaj sama seba, PREČO by mal s tebou niekto byť a žiť.

gabi-S

JJ..sa spamätaj, nemam co robit, iba si vymyslat fake stories.. ja som si sem prisla po radu a nie pisat fake stories.