Muzi nehanbite sa za svoj penis pred partnerkou?

Príspevok v téme: Muzi nehanbite sa za svoj penis pred partnerkou?
hanblivec42

Zdravim
Do mojich 41 rokov som bol panic. Prvykrat som spal so zenou po 40tke aj to bola prostitutka.
Teraz mam frajerku mladsiu o 11rokov. Chcel by som sa s nou milovat ale nato ze som tak stary mam komplexy zo svojho penisu. Je zahnuty doboka a myslim ze maly. Preto som sa tolke roky vyhybal vztahom lebo aom vedel ze prise cas odhalenia a ja sa budem citit trapne.
Navyae ma pritahuju dominantne zeny. Aj tato je taka a to je paradox ze dominy ma pritahuju inu nechcem a zaroven sa hanbim a bojim ze ma vysmeje ak oadnu gate nadol.
Preto otazka muzi, hanbite sa za svoj penis?
Ste spokojni s tym ako vyzera?
Nehanbili ste sa pred prvym sexom?
Mozu napisat aj zeny ake maju skusenosti so svojimi.
Dakujem, viem trapna tema ale co uz ..

GogoFogo

V prvom rade ries, ze si spal s prostitutkou, aby si lasocku niecim nenakazil.
V druhom rade do 41 si bol panic a po 40 si mal prvy sex s prostitutkou?
V tretom rade vtak doboku je na ho*** trtkas ju jedostrane a babu to boli.
V stvrtom rade domina? Ta ta bude ponizovat a zosmiesnovat aj bez maleho a kriveho vtaka.

bez energie

tiez som sa volakedy hanbila, ked som mala 17. ze mam male prsia, ze, ze, ze .........dnes si to len uzivam a cudujem sa, ake voloviny som riesila :) takze aj ty, uzivaj si to :) :)

SofiaElla

Sofia Ella už nebude mať poznámky, hlavne sa už nebude vydávať za mňa ;). Inak, ja si píšem nick spolu :) (aj z toho dnes niekto písal príspevky, ale ani to už nepôjde). Čo už, keď som populárna :)

Cloo2

Na dĺžke nezáleží a to hovorím ako žena, aby Sofia Ella nemala poznámky. Ak sa fakt ľúbite, tvar, veľkosť, zahnutie.... riešiť nebude, skôr si bude užívať prvé zblíženie s tebou. Nemáš byť prečo nervózny, toto podľa mňa vôbec riešiť nebude.

Sofia Ella

Samozrejme, že na veľkosti záleží. Kto tvrdí iné má ho malého. Z môjho pohľadu dĺžka charakterizuje muža ako takého. Ten s väčším je aj lepší muž.