Spoľahlivosť kondómov

Príspevok v téme: Spoľahlivosť kondómov
azgez

Zdravím,mal by som na všetkých jednu otázku ohľadom kondómov...aké je najbezpečnejšie to použiť....myslíťe že ak to otvorím správne,skontrolujem či nieje dierka,nasadím pekne bez vzduchu tak sa môže s maximalným kľudom púšťať dotoho alebo radšej pred vycrcholením to vytiahnuť...existuje porucha kondómu kedy všetko je dodržané ako sa má,žiadna dierka ale tie spermie cez to ajtak preniknú ? Som začiatočník s priateľkou a zaujímalo by ma či si to môžem užiť naplno že to donej pustím keď mám kondóm alebo radšej vytiahnuť...keď máváme sex tak kondóm vyberem,trošku dotoho fuknem či nieje diera,bez vzduchu si to nasadim a parkat aj skontrolujem či to je v poriadku,nakoniec sa donej vyvrcholím a keď vytiahnem tak to nafuknem ešte raz či nikde neuniká vzduch...je možnosť že po toľkej starostlivosti o to ajtak otehotnie ? Že tie spermie sa nejak bez dierky preniknú ? Ďakujem za odpovede

mon12ika

Ale hlavne že sa nejaké vôbec používajú. Lebo veď teraz má veľa chlapov výhovorku, že im to nerobí dobre a nemôžu a neviem čo.

tinka8874

Baby my tieto objednavame :) superlove. sk/kondomy/velke-balenia-kondomov/50ks/durex-feel-thin-50ks su uplne tenucke, super, a pozeram ze su aj v super akci zrovna! :D

ennilia

..uz davno isla kvalita kondomov dopredu..a su kontrolovane aby boli v poriadku, podla mna sa netreba nicoho bat.. ako jasne opatrnost je na mieste, ale netreba to prehanat..

tinka8874

My kupujeme domov už roky velke balenia kondomov, a ani jeden nebol vadny, ani jeden sa neroztrhol a nebol nikdy problem. Takze mozes byt v klude.

slobodnemaciatko

V 17 je normalny nepravidelny menzes.
Nikdy sme to extra nekontrolovali, vyvrcholil vzdy dnu a nic sa nestalo. Hlavne by si ho nemal dlho nosit vo vrecku, treba davat pozor na teplo, slnko.

azgez

Som začiatočník a s priateľkou sme spolu 2 roky a mame 17 rokov...priateľka nikdy nemá pravidelné krámy a mala už aj také že jej meškali mesiac...prave preto sa obavam a pýtam sa vás tu že napr. Keď jej bude meškat týždeň a tak tak či sa mam obavať alebo nie...dovolujem si povedať že patrim medzi tých čo sa o kondom starajú najviac...predtým ako si nasadím skontrolujem,nasadím správne bez vzduchu a dobru veľkosť,pri súloži to kontrolujem tiež a po súloži tiež...lacne kondómy nekupujem len durex...

Jax

Kazdy jeden kondom je testovany vyrobcom a trochu sofistikovanejsie, nez fuknutim... Takze skor popracuj na svojej paranoji. Najdolezitejsie je dobre ho nasadit a mat spravnu velkost.

Co planujes robit, ked sa ti roztrhne alebo zosuchne pocas sexu a ty to zistis az po? Teda okrem panikarenia?
Inak povedane existuje aj tabletka po, ci prinajhorsom interupcia.
Prerusovana suloz ci vystrek mimo je velmi zavisli od sebaovladania a sebapoznania chlapa, cize byt zenou nikdy sa na to nespolieham.
To uz radsej hak alebo vnutromaternicove teliesko. Pesary a spermicidne pripravky su tiez dost zavisle od sikovnosti pouzivatela, ale pre pokoj duse nimi paranojici v kombinacii s kondomom chybu neurobia.

Defkos

Ziadna antikoncepcia, ani hormonalna nie je 100%. Kazdy kto sulozi, musi ratat s tym, ze moze dojst k otehotneniu. Preto sa v tomto treba spravat zodpovedne a clovek musi byt natolko vyspely, aby vedel znasat dosledky svojho konania.