Neviem ako sa vyrovnat s tym ze nenavidim vztahy

dobreuz

Pag to vyriešil dobre :D
Petroneta a presviedčať o tom každého, aké sú vzťahy super, nie je stále to isté? :)

Pag

Povedz si to inak a zmen si ten zly setting, teraz vztahy neriesim, ale joj, joj, este to vsetko raz isto dobehnem. Ja som veriaci, ale rozmyslam v 5 rocniciach, ma to nieco do seba, ale zase si nechod znovu po krku tym, ze musis presne dodrzat tych 5 rokov na minutu presne. Co by som ti este poradil? Dusim sa prave kostickou od ryby, tak mam este take dve minutky k dobru. Asi nic, keep smiling a JBNT.

petroneta

Tomas12345: orientuj sa na Boha a na koníčky a na dobré jedlo
dobreuz: vzťah je zbytočnosť.
Príspevky tých istých ľudí. Zakaždým to isté.

Cloo2

Už je to strašne trápne ako ho stále riešite :) Toto fórum slúži na to aby si ľudia navzájom poradili, autor témy si vždy vypýta radu a dobreuz mu poradí podľa seba. Je na tom niečo zlé?
Aj keby sa stále opakoval vy mu zase pod každú správu píšete ako sa mýli a že nič nevie o živote. Tak sa s tým už konečne zmier že nie každý musí mať rovnaký názor na svet ako ty alebo to ignoruj. Bože mať tvoje problémy fakt :)

dopreuz

Velmi pekne dakujem za vase nazory. Budem o sebe vela premyslat, vela cvicit, pouzivat masticku na hemeroidy, to viete tie cinky urobia svoje a nebudem v kazdej teme prudit.

dobreuz

A vzťahy nenávidím preto, lebo 99 % vzťahov je toxických ak milá autorka témy vôbec vie, čo to znamená :)

dobreuz

Ops, omylom som napísal cez iný účet :D ale inak neviem o akej nenávisti sa tu rozprávame :) len za to, že som napísal, že namiesto hormónov a citov sa máte riadiť rozumom :) zakladateľ témy je mimo :) resp. zakladateľka je feministka :)