Chudnucí plán na 6 týždňov

Príspevok v téme: Chudnucí plán na 6 týždňov
MilenKaa

Ahojte viete mi niečo poradiť nejakú "dietu" zdravú trošku rychlejšiu? o 6 tyzdne idem na dovolenku k moru a potrebovala by som dat dole aspoň 4-5kg (mam 61kg,163cm) no nechcem chudnut velmi drasticky aby nenastal jojo efekt.Citala som aj o vyzve s Jillian ale sa bojim ze ked to budem cvičiť uz teraz tak ešte viac opticky zhrubnem, tym ze mi narastu svaly, je to mozne?

denisaf

ahoj v prvom rade treba zacat rano! Nalacno pol litra vlaznej vody s citrónom ktory ta nastartuje hned ako vstanes . Neskutocne dolezite su ranajky ! Nikdy ich nevynachavaj najvacsia chyba uplne si pokazis metabolizmus. Na ranajky moze byt jogurt, ovocie, vlocky, alebo celozrnne pecivo, kvalitna sunka, vajicko. zdrave kase . Obedy vela vela zeleniny, kuracie maso, ryby. Hlavne sa vyhybaj tomu preco je dnes strasne vela ludi tucnych tzn- spagety, pizze, fastfood, biele pecivo, zakusky, kolace. spracovane potraviny a potraviny ktore obsahuju vela cukrov. Ja som schudla 15 kil teraz len tym ze som zacala ranajkovat jest viac masa a ryb a davam si pozor na vecerne jedlo. Drzim palce :)

denisaf

ahoj v prvom rade treba zacat rano! Nalacno pol litra vlaznej vody s citrónom ktory ta nastartuje hned ako vstanes . Neskutocne dolezite su ranajky ! Nikdy ich nevynachavaj najvacsia chyba uplne si pokazis metabolizmus. Na ranajky moze byt jogurt, ovocie, vlocky, alebo celozrnne pecivo, kvalitna sunka, vajicko. zdrave kase . Obedy vela vela zeleniny, kuracie maso, ryby. Hlavne sa vyhybaj tomu preco je dnes strasne vela ludi tucnych tzn- spagety, pizze, fastfood, biele pecivo, zakusky, kolace. spracovane potraviny a potraviny ktore obsahuju vela cukrov. Ja som schudla 15 kil teraz len tym ze som zacala ranajkovat jest viac masa a ryb a davam si pozor na vecerne jedlo. Drzim palce :)

Jennny

športuj. Je zo jediny sposob, ako schudnut. Ono stači jest s rozumom a aktivne športovat. Preto som si aj ja kupila kolobežku a už na nej chodím aj do práce. Vydam zo seba viac energie ako dostanem . Pomaha to.

ahjajjaj

pri kardio cvikoch zhodíš, a nezhrubneš.
Z jedálnička vynechaj: biele pečivo, používaj celozrnné, to je také, na ktorom sa dajú rozoznávať vovnútri chleba zrná, vynechaj bielu ryžu, opatrne s maslom a tukmi. Samozrejme žiadne sladkosti. Pred spaním choď na dlhú prechádzku.

Hhh

Ahoj, jedine co ti viem poradiť je zniz kalórie, no jedz veľa bielkovín aj sa hyb aby si neprišla o svaly a nespomalila si metabolizmus (svaly pália kalórie). Aby si mala dlhodoby výsledok tak si nastuduj koľko mma co kalórií a zisti co čo si jedla je mega kalorické.. Napr. Zistíš ze dajaké sušienky majú balík 5000kj a ze perník z tesca (celý) len 1000kj atď. A potom sa budem vedieť niektorým veciam vyhnúť. A áno môžeš pôsobiť so svalmi vatsia ale nemyslím si ze chceš dvíhať nejaké činky alebo tak.. Alebo sa skus zamerať na zadok a prsia... Tak je to vítané, alebo? :) takto môžeš za 6 týždňov schudnúť 3-4 kila, pokiaľ budem chudnúť rýchlejšie tak pridaj bielkoviny a uisti sa ze prijimas aspoň cca 4500kj. Tak veľa šťastia.