Ako fungovať po rozchode so susedou?

Príspevok v téme: Ako fungovať po rozchode so susedou?
Parchant

Ahojte,asi pred rokom som sa dal dokopy so susedou(býva o poschodie nižšie) pár mesiacov to klapalo perfektne a fungovali sme v jej byte,tak idylka ako z big Bang Theory ale potom prišiel koniec lebo som povedal to co som nemal,vlastne to bol môj názor na naše fungovanie.par dní sme nekomunikovali s potom sa mi ozvala že sa nechce hnevať a že jej záleží na mne,tak sme fungovali istý čas ako kamaráti s výhodami ale stále keď som nahodil tému my dvaja,tak začala zúriť ,že nech s tým dám pokoj,ešte pred mesiacom sme popíjali víno buď u mňa,alebo u nej a potom sa prestala ozývať,teda ozvala sa len,ak jej nieco trebalo...potom prišla nejaká výmena názorov a skončili aj stretsvky,ale viem že už má iného,podľa správania a to je ten problém.kedysi obetavá a láskavá žena sa zmenila na sebecku a vypočítanú.ked som ju prosil že mám depresie nech mi pomôže aspoň na chvíľu svojou prítomnosťou ,napísala nech jej dám pokoj a nech si nájdem iného,kto mi pomôže .čiže bývam vedľa ex ktorú stále ľúbim a ona slape po zbytkoch mojej hrdosti.nechce sa mi ani chodiť domov lebo žiť 5 metrov od niekoho,koho totálne nezaujíma je peklo...stále tie isté myšlienky a trápenia a nejak z toho neviem von.zacal som piť a brat trávu aby som aspon aspoň na chvíľu zabudol ale kedykoľvek sa zobudím v noci a premyslam,srdce mi búši a ja nedokazem nájsť riesenie.je smutné že človek si váži druhého iba keď mu niečo treba,alebo keď ma čo ponúknuť,akonáhle to skončí ,skončí aj záujem

Bubliii

Tipujem ze mate obaja tak max. 20 rokov. Tu je jedina rada: prestan sa lutovat a konecne dospej. Rozisli ste sa, dievca ma pravo na svoj zivot. Depresie si si zrejme tiez uhnal sam, tak si to ries vo vlastnej kompetencii. Su aj ovela horsie problemy - niektori musia so svojimi ex pracovat, alebo zit, pripadne sa s nimi tahat o deti. Ty prides domov a mas klud. Ale ak je to ozaj neznesitelne, tak sa prestahuj.. ale myslim, ze robis s komara somara a tipujem ze za polroka uz si na nu ani nespomenies..

parchant

nepovedal som jej nic vazne,ziadne vyhrazky ani nadavky,l;en som videl ze postupom casu jej mesenger furt cinka,stale je online a aj celkovo jej pristup sa menil...tie slova o posuvani dalej su sice pekne,ale vela nepomozu,neda sa vyhodit z hlavy len tak niekoho,este ked byva vedla...aspon keby byvala 100 metrov odo mna tak by sa to dalo ale nie takto...a ako som uz pisal,najhorsie su nekonecne dlhe noci

berca

Pokial si ona nasla niekoho noveho tak je mala pravdepobnost, ze by sa k tebe vratila teraz, skor by si sa mal aj ty proste posunut dalej, nie hned novy vztah ale sa tak zamerat na seba, robit nieco co ta bavi a nemysliet na to