Kvalitné clip in vlasy

lindanijkl

stanka292 odkial si si kupovala clipin vlasy ked ti pride ze to pôsobi neprirodzene? lebo ja mam tiez kupene z clipinhair a som spokojna

stanka292

raz som to skusila a povedala som si, ze dost :D neposobilo to vobec prirodzene aj ked boli neviem ake drahe tie clipy, proste sa mi to absolutne nepacilo. takze som si nechala narast vlasy, mam ich svoje pekne, dlhe, zdrave, stacilo ozaj len zmenit stravu, prestala som fajcit a dobre mi je. aj niektore zeny by to mali vyskusat rozhodne, dost to pomaha.

Petka1998

Clip in vlasy jednoznačne ľudské vlasy, umelé vlasy vyzerajú hrozne. najlepší výber www.nanicvlasy.sk, odporúčam, nakupujem len tam, vyskúšala som rôzne príčesky, ale ak ti ide o kvalitu a dlhú životnosť vlasov, tak tam. Poradia ti aj pri výbere, ja som menila farbu vlasov, musela som meniť aj clip in vlasy a poradili mi, vlasy sadli ako uliate. Majú veľmi pekný eshop, a tie vlasy sú krásne :)

Veronicca33

Za mňa jednoznačne ludske v remy kvalite! daju sa natáčať, žehliť, dokonca aj farbiť, narozdiel od umelých vlasov.... mrkni na clipinhair.sk, majú ich tam plno rôznych sad i farieb