Pohlavný styk-problémy

Príspevok v téme: Pohlavný styk-problémy
Michael23

Dobrý deň mám taký problém prvýkrát mám naplánovaný pohlavný styk s mojou priateľkou, niako som predtým neriešil môj penis ale tak ako som začal riešiť tak som zistil že mám problém s pretiahnutim predložky cez stoporený penis v kľudovom stave to ide úplne v pohode aj úplne jemne ale ako sa mi postavy tak to ide dobre ale kusok pod žalúdom mi to už nejde ale ostane tam trochu predkozky keď to trosku natiahnem nech to je úplne tak sa to vráti a je to take nepríjemne. A trosku to zabolí ta predkozka, ale penis mám pri stoporený úplne návraty a tvrdý ako kameň

Martiinka2

Je dobré, že se dopředu připravujete na pohlavní styk, ale myslím si, že takové věci se plánovat nemají. Musí to být spontánní a musí cítit oba partneři, že je ten správný čas.
Co se týká predkožky, je zvláštní že jste si nikdy nevšiml problému pretazeni za gland. Pravdepodobne se jedná o krátkou uzdicku. Tento problém se dá velmi jednoduše řešit. V případě pohlavního styku s krátkou uzdickou je třeba postupovat opatrně. Utržena uzdicka během styku hodně krvácí a jedna se o velmi nepříjemný a bolestivý úraz .
V prípade potreby rada poradím email martiinka2@seznam.cz