Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Sex. Prostitútky. Celibát.

Príspevok v téme: Sex. Prostitútky. Celibát.
Emill

Aký máte názor na sex za peniaze alebo na sex s predajnou ženou?
Alebo, čo je lepšie pre chlapa, ktorý si nevie normálnym, neplateným spôsobom zaobstarať sex, kašľať na to, neriešiť to, snažiť sa si nejakú získať normálnym spôsobom alebo si zaplatiť prostitútku?

Sex som nemal takmer dva roky.
Mám dvadsaťdeväť rokov.
Viem s tým žiť ale občas by som ho chcel, no nemám vo svojom živote ženskú, ani ako kamarátku, spoločnosť.

Mne sa sex za € hnusí. Nikdy ma niečo také nelákalo, ale čo s tou chuťou, ale je to tak strašne zúfalé a ponižujúce. Však taká ľahká deva si ťa ani zajtra nebude pamätať.
Ale ako sa dopracovať k sexu?!

Defcon

Sex s prostitutkou je fakt o nicom. Jedine ak chces vyskusat zvrhlosti, napr bdsm a pod. Normalny sex s nou je ako lizat zmrzlinu cez kondom.

Emill

Presne toho sa domnievam aj ja, že by to na nej bolo cítiť, že je to o peniazoch a že čaká kedy budem a to je fakt "lákavé"

Desko

Najlepsi sposob je zbalit nejaku zenu
Nie som moralista, ale kasli na prostitutky, teda ak nie si uplne vymlety. To strasne citit, ze ide o sex za prachy, ona ta berie iba ako zarobok, uplny chlad, na ociach jej vidis, ze uz sa konecne urob a vypadni. Skusil som ich niekolko, na niektorych to vidno viac, na niektorych menej, ale vidno. Citis sa ako uboziak. Ja som to po mesiaci vzdal. Radsej fakt masturbuj.