neznášam rána

Príspevok v téme: neznášam rána
trubka

Ahojte... Ak by ste mi vedeli poradit, prosim, odpiste... Vstanem celkom v pohode, viem, ze vstat musim, tak proste vstanem. Este doma mam pocit, ze je vsetko ok, ale uz cestou do prace mi pride zle... Potom v praci to prepukne uplne... Neviem presne popisat ten pocit, je to akoby ma bolelo vsetko, cele vnutro, kazdy organ, akoby som vssade dostavala krce, mozog sa mi dostane do stavu, kedy ani nevnimam, neviem sa prebrat, hoci si to uvedomujem, ale jednoducho sa nedokazem prinutit vnimat a prebrat sa... Viem, poviete si, ze kava pomoze, ale to by som jej musela vypit na litre a ja kavu moc nemusim... Ale najhorsie su tie krce a bolesti... Najvacsie krce mam do pravej casti chrbta, okolo lopatky, a ide to do ruky, tu si miestami rpestavam citit alebo dostavam tiky do prstvo.. s tym som uz bola u lekara. Poslal ma na rtg, tam vraj nic nenasli, a potom k neurologovi, a ten tiez povedal, ze mam len stuhnute svalstvo a stacia len masaze a predpisal mi Mydocalm. Takze sa napchavam Mydocalmom, hoci vobec mi to nepomaha, som zufala, kazde rano vstavam so strachom, ake to zas bude dnes doobeda... Citim sa uplne nemozna pred ludmi, akoby som kazdy vecer chlastala a rrano sa este nevedela prebrat z opice :-((( prosim, cim to moze byt??? k lekarovia sa mi zda byt blbe prist s niecim takym, ale ak by niekto z vas vedel poradit... dakujem

trubka

jeeejda, ahojte, uz som myslela, ze nikto dalsi nenapise... dakujem vam... nie, nemyslim, ze by som mala depku, to by som bola smutna a rozmyslala stale nad niecim co ma trapi, a ja taka nie com... nemam to len v praci, ale aj cez vikend, ked som doma... ale musim si zaklopat na drevo, uz mi nebyva tak zle, myslim, ze to mam z tej chrbtice, ta ma stale boli.. a idem sa objednat na preventivnu prehliadku, lebo mi napuchaju uzliny na krku a stale by som len spala, uz o 9 vecer :-( takze asi to bude nejaka oslabena imunitna alebo co...

dany178

caf, tak mne sa to tiež javi ako zacinajuca depka, lebo to mas len v praci, skoc k psychologovi alebo psychiatrovi ak je to v zaciatkoch budes ok velmi rýchle :o) držím palce, poznam to.

shakt

mne sa osvedcila joga, kniha:
Hans H.Rhyner- S jogou k rovnovaze. Su tam velmi dobre cviky,cvici sa nalacno,a ak budes cvicit kazdy den,za tyzden spoznas rozdiel,dopln takisto vitaminy-C, coenzym Q10.Rob natahovacie cviky aj pocas dna, ked sedis za pc,spoj ruky za chrbtom a tlac hore,lopatky k sebe,chyt hlavu pravou rukou lave ucho okolo hlavy a tlac co najviac k plecu, pocitaj do 10,druhou to iste,spoj ruky na siji a tlac hlavu na prsia takisto pocitaj do 10-niekolkokrat denne.
vela stastia.

shakt

Tiez neznasam rana,tam kde pre inych zacina novy den,pre druhych zacina trapenie.
Skus brat vitamin C,zacni cvicit jogu alebo pilates,pi zeleny caj-je lepsi nez kava.Mydocalm ti nepomoze,citis sa po nom este viac oblbnuta,lebo uvolnuje svalstvo. Predpokladam,ze mas sedave zamestnanie,za pc a pod.Nepomozu ziadne lieky,len skutocne masaze a pravidelne,denne cvicenie na uvolnenie svalstva-ktore ti opat pocas dna stuhne, takze vacsny kolotoc.