Odvykanie od benzodiazepinov

Príspevok v téme: Odvykanie od benzodiazepinov
Ivetttkaa

Ahojte.. pripajam sa do tejto debaty v sucasnosti.. je tu niekto kto je v tomto obdobi v odvykacke od benzodiazepinov?. ja som brala xanax asi 10 rokov 0,75mg denne rozdelenych do troch davok.. byvalo mi neskutocne zle uz posledne roky az kym som nepochopila ze to sposobuje xanax.. hrozne gastro problemy, psychika, tlak.. no hroza.. preto som sa dala od 25. februara tohto roku na odvykacku cez psychiatricku.. nasadila mi miesto toho diazepam a AD s postupnym vysadzovanim v priebehu 15 dni.. no ja som si to potiahla na mesiac.. prezivala som hrozu.. po vysadeni po mesiaci na treti den cista hroza.. myslela som ze umieram... az potom som sa dozvedela z diskusnych for o Asthon manual kde bolo radene pomale vysadzovanie.. skoda, ze som nevedela o tom skor.. bola by som sa drzala toho a nie sialeneho postupu nasich psychiatrov.. takze po tom mesiaci som sa vratila na dennu davku diazepamu 2,5mg denne v dvoch davkach.. tie vysadzujem po 0,5mg kazde dva tyzdne.. abstaky su stale ale znesitelnejsie ako vtedy.. len by som rada vedela co bude potom ked to vysadim uplne co ma caka za necele tri tyzdne.. najde sa niekto kto presiel odvykackou niekedy v tomto obdobi a ake mal symptomy a hlavne ako dlho trvali?.. ja mam nevyhodu ze zijem sama a samej sa to bude ovela tazsie znasat lebo ten strach co mam a budem mat ma nepusti ani von.. no nie len strach ale hlavne tie abstaky.. do nemocnice nechcem ani nahodou aby ma nedohovadili este viac.. pripoji sa niekto v sucasnosti do tejto debaty aby sme si mohli byt trebars aj vzajomnou oporou aspon takto... alebo je tu niekto z Prievidze a prechazda prave tymto co ja a je sam.. mozno by sa to zvladalo lahsie.. dakujem za Vase odpovede.