Alergia na slnko

ZoeaLeo

Môžem potvrdiť že mne pomohla tiež prírodná verzia opalovakov plus zachovanie postupnosti. Annemarie je najlepšie čo môžete na opaľovanie kúpiť ale koli cene striedam s weledou

ahjajjaj

začni sa opaľovať už teraz. Užívaj striedavo jeden deň mrkvovú, ďalší deň paradajkovú šťavu a daj si brokolicu. Keď sa dá, buď trochu na slnku už teraz. Nevyhýbaj sa mu, vystavuj sa mu postupne. Ak sa mu budeš vyhýbať, bude sa to ešte zhoršovať. Ty toho slnka iba naraz nesmieš mať veľa a musíš dbať o postupnosť.

alergianaslnko

to co tu mas popisane su vsetko bludy, ak mas potvrdenu alergiu lekarom a ten ti isto predpisal lieky a poucil ta, ze sa mas slnku vyhybat. bola by tu nejaka moznost

Janina333

No ja som mala roky s týmto problém ale ako používam prírodnú slnečnú ochranu od annemarie borlind viac sa slnečná alergia nevrátila .Vlastne cez kozmeticku som sa k tomu dostala ktora tiez podobne riesila a vtedy presla aj na ich kozmetiku do salonu. Majú konkrétne fluidy proti slnečnej alergii a sú tak jemné a nemastné že si to mozte dat aj na tvár. Odvtedy cela rodina ideme toto ešte aj deti :)..povedala by som že to s čím slnko zreaguje je dosť dôlezité. Kedysi som nakupovala na oficialnej stranke a posielali z nemecka dnes na bioskin.sk a mam hned doma plus kopu vzoriek a bonusov

Monika1984

neda sa s tym extra nic robit, pouzivam Daylong opalovaci krem s lekarne a pred dovolenkou sa snazim mat zaklad opalenia....mesiac pred aj pocas leta uzivam C a Zinkosel