Aj chlap zaraba vo vztahu menej ako zena

Príspevok v téme: Aj chlap zaraba vo vztahu menej ako zena
Johana1234

Po 4 mesiacoch vztahů som zistila, že ja som ta ktora zaraba viac. Dozvedela som sa to včera a popravde dost ma to zaskočilo. Obaja žijeme v hlavnom meste takže náklady sú vysoké na vsetko ale slova priatela NEJAK VYZIJEM ma zarazili. Okrem toho že na zaciatku som bojovala s tým Aky je chudučky a drobný tak teraz zistim že aj menej zaraba. A pocit, že tento chlap sa o mna postará , akosi v mojich ociach upadá :((

jesenikovael

Podľa mňa je super, že si sebestačná a ty môžeš byť rada, že na svoj rozvoj nepotrebuješ žiadneho chlapa.

clooo

Toto je typická emancipovaná ženská. Z emancipácie projme len to, čo sa jej hodí ako napríklad otvaranie si úst na partnera, no nejako zabudla na schopnosť postarať sa sama o seba.

CherryBlowssom

Tak ty si mimo... Ak ti na ňom vadí toto, opusti ho, nech si nájde menej povrchnú, ktorá nebude riešiť, či sa o ňu vie chlap finančne postarať alebo nie... Vždy bude jeden vo vzťahu zarábať menej, tomu sa nevyhneš... Ak sa naozaj snaží a robí najlepšie ako vie, tak ho máš podporiť a nie kritizovať jeho plat... Všade vo svete sa rieši, že ženy na rovnakých pozíciách ako muži majú nižšie platy, a ty sa sťažuješ... Prepáč, ale takto to fungovalo možno pred 20 rokmi, teraz už nie...

daniela2

čo je na tom, že on zarába menej? Kedy zarába menej? Teraz, v tomto momente? Dokedy? 1-2 roky? Možno neskôr zarobí oveľa viac. Momentálne zarobím asi o 70 eúr viac ako snúbenec. Nevadí mi to, vzťah nie je o tom. Vážim si ho rovnako, viem, že sa o mňa postará, keby prišlo dieťa. Ale Tebe, ak to vadí, pakuj sa od neho, on si zaslúži lepšiu.