Smrdí mi koža

Príspevok v téme: Smrdí mi koža
Elcoma2019

Dobrý deň, ani neviem ako opýtať problém, ale jednoducho my smrdí celé telo. Aj keď sa okupem tak a za 30-60min je to znova. A nepomôže ani keď sa prezleciem. Napr nepotim sa nadmerne ani nemám viditeľne mapy na tričku ani nič podobene. Veď minule sedím na gauči len manžel hovorí že čo tu je taký smrad a cela sucha ani pod pazuchou som nebola mokrá, len išiel zo mna smrd. Raz my smrdia ramena raz ruky raz dlane. Používam Aj tie sprchovacie gély proti poteniu, guličky, sprey a nič. A stitnu mám Ok, z gyndy tiež super výsledky. Ja už neviem čo to je len mi to ničí život :(. Ďakujem za odpoved.

Un1corn

Dobrý deň, so štítnou skúste ist ešte k endo.(lebo mne z krvi ukázalo, že je ok- ale po endo vyšetrení sa zistilo,že ok nie je). Potom to môže byť metabolická porucha. Strava je tiež veľmi dôležitá-žiadne umeliny hlavne. Najlepšie to, čo si sami vypestujeme(odchováme). Mne to pomohlo, ale trochu iný zdravot. problém. Hygiena-prípravky len z lekárne by som doporučila. A maľovanie znížiť na minimum, lebo aj to sa vstrebáva do koze. A ešte, že dajaký vnútorný orgán zle funguje alebo nie čo také. Potom duševný stav, lymfatický systém ...

zdenka55

Dobry den chcela by sa napojit na vasu otazku nakolko vam zapachaju casti tela ale z mojho tela vychadza zapach pripomynajuci exkskrementy je to iste nechutne.Citia ho len ludia okolo mna ja to necitim a som nie z nejakej nizsej vrstvy obyvatelstva ze sa nestaram o svoj zovnajsok.Velmi s tym trpim tak najradsej nikde nechodima ked mam ist niekde je to velke utrpenie pre mna.Neviem este dokedy to zvladnem.Bola by som za kazdu radu kto by mi pomohol.