Pri styku mu ochabne...som z toho zúfalá-sex

Príspevok v téme: Pri styku mu ochabne...som z toho zúfalá-sex
Lillit

Ani neviem ako mám začať ...mám partnera už 5 mesiacov všetko je super až na sex. Keď ideme na vec tak je vzrušený ale po chvilocke ako do mna vnikne mu ochabne a ak chcem z toho niečo mat, tak mu ho musím postaviť oralom no a takto sa to opakuje. Vyvrcholenie mu trvá na mna až príliš dlho. Baby prosím poraďte som zúfalá. Nikdy som niečo podobne neriešila a to mám dosť rokov (36 a priateľ 41). Mám pocit, že ho nevzrusujem..

Lillit

Nie neholduje alkoholu a drogám už vôbec. Pravidelne cvičí je aktívny...rozprávala som sa s ním o tom, tvrdí mi že ma veľa prace ( čo aj ma) a že je v strese. No neviem mne to pripadá, že ho nevzrusujem... nikdy som takýto problém neriešila skôr opak, kým si partner na mna zvykol. Niekedy mi pripadá, že to úmyselne zdržiava až mu zmäkne ...

SimonaK33

A este pises, ze hrozne dlho mu trva kym vyvrcholi.Tomu mojmu tiez a bol by najradsej keby som mu robila oral 60 minut kazdy den.Ja som samozrejme z toho nic nemala.Dnes si myslim, ze vyvrcholenie zadrzoval umyselne, aby aspon jemu bolo dobre, ked uz mu nestal.Dnes by som mu dala kopacky.Daj mu noz na krk- alebo sa pojde liecit, alebo rozchod.No a pokial holduje pravidelnemu alkoholu, tak mu asi stat nikdy nebude. Dnes je medicina na takej urovni, ze ked len trocha chce, da sa dokopy a bude ta vediet uspokojit

SimonaK33

Ma problemy s potenciou.Nie su v hre drogy, pravidelny alkohol? Ak je toto vylucene, musi navstivit alebo urologa alebo sexuologa, ktory vyluci zdravotne priciny.Mozu tam byt problemy s tlakom i so srdcom zle sa prekrvuje.Inak mozes robil oral donekonecna, aj tak z toho nebudes nic mat.Cudujem sa, ze nepoziadal o viagru, v lekarni maju hadam dost prostriedkov na tento problem.Olizovanim nic nevyriesis, akurat on si spravi dobre.Sa cudujem, ze sam aktivne nevyhlada doktora a neni mu to trapne.Zazila som to a stacilo, nikdy viac Ak ta on nedokonci rukami ci ustami hentaky sex z mojho pohladu nema ziadny vyznam