zuby a fluor

Faith Healer

ešte raz si prečítajte ten článok, a nevypisujte tu nejaké nezmysly.
Je jasne dokázané, čo vám povie každý zubný lekár.
Konšpiračné nezmysly si nechajte pre koňa, má ešte väčšiu hlavu než ja alebo vy!

kaloria

Apokryft, ja suhlasim, ze sa tu toto deje a celkom zamerne, nie ako vedlajsi efekt
sranda, napadlo ma, ze ten pedofilny zbohatlik epstejnovic chcel, aby mali najlepsie mozgy deti, vymyslel projekt, len nezrealizoval

Svojho času sa hovorilo aj o farme v Texase, kde mal v pláne zadržiavať 20 žien, ktoré by boli oplodnené spermiami najinteligentnejších vedcov z celého sveta, čím by sa zlepšil geneticky fond ľudstva.
www1.pluska.sk

Apokryft

Za socializmu sa podávali v školách a do domácností či u lekára fluoridové tabletky.Táto generácia vašich rodičov nemá zdravšie zuby ako by mala bez fluoridu to je už dâvno dokázané.
Že aby fluorid remineralizoval zubnú sklovinu.
V skutočnosti je to látka(fluorid sodný ),ktorú organizmus nevie vstrebavat a nepárový orgán hepifíza v mozku tzv" šišinka"sa zavápňuje a nám sa z tohoto dôvodu vylučuje stále menej hormónov šťastia a tak je ľudstvo pomaly trávené.
Navyše sa duchovne nevyvíame a dementnieme.
Verte si čomu chcete ,alebo to pripisujme konspiračným teóriám,ale spoločnosť kde bude veľa vysoko inteligentných ľudí nieje žiadaná ,lebo nebude mať kto manuálne pracovať.O to vlastne ide.Priemerný človek pracujúci taký ,ktorého postretnú aj choroby z takýchto a podobných látok je vítaný pre spoločnosť a hlavne mocnýcch tohoto sveta.NAOZAJ SI MYSLÍTE ,ŽE NIEKOMU TU IDE O VAŠE ZDRAVIE? Veď chorý človek vynakladá množstvo peňazí na lieky !Zdraví človek nieje prospešný pre plnenie kvót farmaceutických spoločností.

Faith Healer

jasné, prežierajú sa zákuskami a sladkosťami čo???
Pokiaľ nevieš tak cukry sú najväčší nepriateľ skloviny, v Afrike nemajú ani čo do huby, nieto ešte sladkosti

Faith Healer

džízes...hádam tomu neveríš...samozrejme že fluór je pre orgazmus jedovatý, ale v tých smiešnych množstvách v paste alebo v tej najlepšej a najúčinnejšej forme /Elmex gél/ je neškodný.../ak človek nehltá zubnú pastu samozrejme!/

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.