Neurčité zdravotné problémy

Príspevok v téme: Neurčité zdravotné problémy
Petero1

Pekný večer Vám prajem,

podelím sa s Vami s mojimi zdravotnými problémami, popr. mi poradiť... či sa už niekto nestretol s takýmito príznakmi ochorenia

Zalievanie chladu hlavne nad ranom po prebudeni aj počas dňa(chrbát,nohy,ruky)
Rýchle zadýchanie
Unava
Bolesť klbov(+stále praskanie v klboch)
Pichanie vo svaloch
Záblesky pred Očami
Oslabená lavá časť tela
Nadmerné slinenie
Pískanie v ušiach
Zaludočne problémy
Citlivosť na svetlo
Citlivosť na zvuk
stažené dýchanie
svalové žášklby
niekedy pocit nerovnováhy

Momentálne stanovené diagnózy:

Neurogenna Tetania
CC syndom
Skolozia

Anonym222

Petero1 všetko podobne mam aj ja mne zas zistili žemi jedna strana mozgu pomalšie funguje. Plus ktomu sami taško prehltaju slini. Snažim sa fungovat kedže mam dve male deťi.

Petero1

tá tretia diagnoza je cervikokraniálny syndróm, len mňa by celkom zaujímalo či diagnózy čo som uviedol môžu spôsobovať moje problémy, lebo mám pocit že postupom času sa moje problémy zhoršujú

swistica

Tetania chce cas. Je to prepojene aj so psychikou, takze sa treba ukludnit, nestresovat. Cvicenia na skoliuzu su viacmenej udrziavacie, aby sa stav nezhorsil. No a ako pisem,tretiu diagnozu nepoznam, takze neviem ako vplyva na celkovy stav.

Petero1

cvičím pravidelne na chrbticu aj som chodil na rehabky, chodím plávať, a magnezium užívam pravidelne, ale nevidím žiadne výsledky...

swistica

A co chces vlastne vediet? Ved diagnozu mas. Na skoliozu treba cvicit, na tetaniu jest magnezium a to tretie nepoznam. Ci sa ti zda, ze diagnozu urcili zle?