Prievan v uchu

Fyzik

Ahojte, ak by ste mali záujem dokážem zohnať profesionálne, najpohodlnejšie chrániče sluchu. Pri prvom použití sa vytvarujú presne pre Vaše ucho a také už zostanú. Navyše sú nenápadné, pretože sú pleťovej farby a vkladajú sa do ucha a končia v strede ušného laloku, teda nevytŕčajú zbytočne.

kicinvocok

Čaute.
Nechápem ako vám ten cesnak mohol pomôcť. Mne vyžral celý zvukovod a doktorka skoro odpadla a povedala že nech už to nikdy nerobím. Takže som mal zapal stredneho ucha a rozožratý zvukovod a bubienok.

CESNAK NIE!!!!

Ratka

počul už niekto vypalenie prievanu z ucha pomocou novín???? je potrebné, aby vám pri tom niekto pomohol.zoberiete si veľké noviny, stočíte ich do kornútika, necháte tam cca 1/2cm dierku a priložíte k boľavému uchu. skloníte hlavu nabok a váš pomocník zapáli vrchnú časť novín a bude sledovať. papier začne pomaly horieť, tým sa vyhreje ucho a ak tam máte prievan, jemne to buchne, vy to budete aj počuť a pomocník aj vidieť, plamienok sa sfarbí do modra. ak tam bol len prievan určite vám to pomôže, mám to už veľakrát vyskúšané na celej našej rodine.

lilyianka

cesnak si nakrajas na male kusky a obalis to vaty ..a das do ucha .. ja som to tak nosila cely den a fakt pomohlo .. tak nech skusi ...

Vali.. :)

Mama dostala prievan. Strašne ju to bolí. Ma to poriadne opuchnuté. BOla s tým aj u zubára, ten jej to prerezal, ale nič nevytieklo. Má aj zvýšenú teplotu. Ale nie zas moc.
Ako to dať do neutrálu?
A ako sa robí ten cesnak?

skopkoš

Ahojte ...moja rada je taka ..skuste si dat cigaretu do ucha aj dve ak jedna nepomoze ..zub ktory vas boli si natierajte zubnou pastou a dajte si ibalgin alebo niečo od bolesti :) Robila som to takto 2 dni a mam po bolestiach ..Odporučam vyskusat :)

Realita

Mne najviac pomôžu štuple do uši. Zamedzia dalšiemu prievanu a ukľudni sa to. Kupujem si take mäkké žlté www.oopp.sk EAR soft

henya

ludia...ja mam fakt problemy s usami a poriadne.zapal stredneho ucha minimalne 2x do roka..vzdy ma zacne boliet ucho alebo aj obe naraz ked som v praci alebo v noci doteraz som to pretrpela s bolestou a hned ako sa dalo sla som k lekarke.dnes som skapinala tak som skusila ten cesnak zabaleny v gaze...pretoze Borowe kvapky uz nepomahali ani tabletky od bolesti...uuuuzasny CESNAK pomohol...citim ten zapal ale uz par hodin ma neboli ucho :)