Partnerovi sa na mne nepacia kosele!?

slobodnemaciatko

Mas radsej koselu, alebo priatela? Chces nosit veci, v ktorych priatela nepritahujes, ale mas ich rada?
Dobry kompromis navrhla swistica.

eviku777

To ci chlap kritizuje nejaky kusok oblecenia alebo moj styl obliekania alebo konkretne oblecenie na nejaku prilezitost samozrejme moze, stava sa, je to jeho nazor avsak v ziadnom pripade pokial sa JA v niecom citim dobre alebo sa mi to paci neprezleciě ani tu vec neprestanem nosit.
Nedam si od chlapa do toho hovorit.
V ziadnom pripade moze sa aj posrat s prepacenim moze byt 1000 oduty nezaujima ma to proste

Kalgan1

Nemal by byt taky obmedzeny a malicherny. Je to tvoje oblecenie, tvoj vkus, nos si, co ti je pohodlne a co sa ti paci. On predsa tiez nosi svoje veci podla seba, paneboze. Vztah predsa nie je zalozeny na obleceni. Ok, nepoviem, ked clovek nosi roztrhane, stare smradlave handry, to je uplne ina tema. Ale jemu vadia kosele? WTF? Mal by ta akceptovat taku aka si a nesnazit sa ta pretvarovat podla svojho vkusu.

Zuzulik8

Nezniesla by som pri sebe partnera co by ma kritizoval za to co nosim a rozkazoval by mi co si mozem obliect co nie. Keby ta ma rad tak by mu nevadilo keby si si obliekla aj pytel od brambor. Ja chlapovi tiez nedirigujem co si ma obliect, jedina podmienka nech je to ciste a nech nie je nejaky otrhanec.