Tetánia a krčná chrbtica? súvis?

Príspevok v téme: Tetánia a krčná chrbtica? súvis?
Maggie25

Zdravím, niečo vyše roka mám problém s chrbticou. Silné bolesti. Pred 4 týždňami mi prišlo na vracanie zle som videla cítila som tlak do hlavy a do krku mala som pocit že nemôžem dýchať. Odvtedy mi to neprešlo stuhnutý krk, krútenie hlavy, pocit na vracanie, tlak v hlave ktorý občas vyústi až do takých nepríjemných zášklbou, pocit že sa mi ťažko dýcha,tlak v ušiach - ako keby som mala odpadnúť. Začala som chodiť po doktoroch mám lordózu skoliozu kyfozu čiže pokrivenú celú chrbticu plus schmorlové uzly, tuhne mi šija, trapézy, po 4 týždňoch som začala pociťovať aj nervozitu v nohách šklbanie svalov pravdepodobne zo stresu že mi je stale zle. Lekári sa snažili vylúčiť vážne choroby čo sa im podarilo. Každý naznačuje že mám tetániu + problémy s chrbticou. Sama som sa vypýtala na test tetánie ešte nemám výsledok ale keď som sa o tom snažila zistiť viac strašne ma zarazilo že každý kto má tetániu má problém s krčnou chrbticou. Posledné roky nemám absolútne žiadny väčší stres a nejak sa mi nepozdáva že to pripisujú stresu keď každý ma problém s krčnou chrbticou. Tetánia nie je najhoršia vec na svete dá sa sňou žiť ale brať zbytočne nejaké návykové lieky keď je to v podstate krčná chrbtica? našla som si fyzioterapeuta a viem že treba od základov zmeniť jedálniček môže mi poradiť niekto kto ma skúsenosti? čo mu pomohlo?

swistica

Uz sme tu davno nemali samozvaneho odbornika, co z jednej vety dokaze urcit diagnozu a predpisat akupunkturu.Problem je ten, ze to robi skoro pri vsetkych chorobach. Len tak dalej pan mjanik.

tetania

to co pises je kravina. tetania nema ziaden suvis s krcnou chrbticou a vysledky z vysetrenia su okamzite k dispozicii.