Páči sa mi starší muž o 20 rokov.

Príspevok v téme: Páči sa mi starší muž o 20 rokov.
Pepa19

Ahojte,neviem či si to vlastne ešte niekto číta ale skúsim. Mam 20 rokov a páči sa mi muž ktorý je starší odomna o 20 rokov neviem čo mam robiť a či som v poriadku vlastne :-( pár krát už bol aj u mna dali sme si pusu nič viac... niekedy ma zavola von ale tam to končí neviem či ho nebrzdi ten vekový rozdiel.. Prosím poraďte mi čo mám robiť ja by som možno chcela aj niečo viac ale neviem ako by reagoval . Ďakujem

bia554

a on ma aj rodinu alebo je slobodny? pokial je slobodny, tak je to v poriadku. no ak ma rodinu, tak by som na neho cim skor zabudla a skusila hladat niekde inde

petroneta

Pepa, je normálne, že sa Ti páči starší muž. Čím je dievča mladšie, tým viac mu imponujú silní a zrelí chlapi, u ktorých majú pocit ochrany. Čím viac si zrelšia a samostatnejšia, skúsenejšia Ty, tým viac si uvedomuješ, že zas až tak zraniteľná nie si a tým viac sa ten vekový rozdiel znižuje.
S momentálnymi sympatiami nič nerob. Nerozvíjaj, netlm. Ďalej normálne funguj. Je možné, že on by Ťa mal za mladú žabu..., rovnocenná partnerka by si ešte nedokázala byť...on má svoje starosti, potrebuje podporu, pochopenie, a Ty si mladá baba, potrebuješ ochranu, podporu, pochopenie, pomoc. Nebola by v tom rovnováha pre perspektívny vzťah.

Kalgan1

Kazdemu sa paci nieco ine, kazdeho pritahuje, vzrusuje, drazdy, rozrusuje nieco ine. Nebudem tu vsak nikoho psychoanalyzovat. Na druhej strane chapem z vlastnej skusenosti, ze niekedy si clovek so svojimi rovesníkmi nerozumie a hlada ludi s vyzrelejsimi nazormi. Sto ludi, sto chuti. Do hlavy ti vsak nikto nevidi, takze rozhodnut co dalej, sa musis sama.

Pepa19

Nie nejde mi o jeho konto to vôbec skôr nema moc penazi len tolko kolko potrebuje ... ale odjakživa sa mi páčia starši muži majú viac rozumu (ako ktorý) nikdy som nemala ani frajera čo mi je seberovny skor starsich ale nie zas o 20 rokov.....