istota je gulomet

Príspevok v téme: istota je gulomet
Ado

mám 16 rokov a partnerka má 15 a už sme mali sex bez ochrany ale dostali sme strach a chceme prejsť ku kondómom, tak sa chcem len opýtať...je asi malá šanca že otehotnie keď máme sex cez kondóm a ešte sa urobím keď som už vonku z nej, že ? Len sa chcem ubezpečiť či nemôže nejaká malá časť semena prejsť aj keď by som necítil nič..ďakujem aj keď mi to pripadá blbá otázka

Kuki

Zistit ci je tehotna sa da pomocou BABY testu, ktory dostanes v lekarni. Samozrejme, ze od styku musi byt nejaky odstup... neviem teraz presne kolko, ale celkom dost... V navode sa to docitas. :)

mastermind

problem moze nastat jedine pri zlom pouziti prezervativu. moze dojst k jeho poruseniu.
pozor nespoliehajte sa na to, ze sa "urobis vonku" a je vsetko ok. takto to nie je.

Dug

Pokial mas kondom nasadeny pocas celeho casu a hlavne pri vyvrcholeni, ste ok (za predpokladu ze kondom ostane neporuseny, tj. ze nepukne).

Ak pouzivas kondom a urobis sa ked si vonku, povedal by som, ze sa otehotnenia absolutne bat nemusite...

Ado

Ešte niečo ako by sa dalo ubezpečiť, že partnerka nie je v tom..dúfam, že sa to dá aj inak ako lietať stále ku gynekológovi :D