Zakazujem stretavku

Príspevok v téme: Zakazujem stretavku
komandujuca

som možná manželka autora témy Manželka mi zakazuje stretávku. Môj manžel má problémy s alkoholom. Nejde o to, že by bol stále opitý. Tak doma si dáme zavše po večeri pivo, to je normálne. Ale z času na čas si vyrazí z kopýtka. Tak raz za 3-4 mesiace a vtedy chodí z lokálu do lokálu a chľasce. Potom robí doma veľmi škaredé scény. Okrem chľastania vtedy hrá aj na automatoch, zadlží sa, lebo nemá toľko hotovosti u seba, a nekontroluje sa ani vo vzťahu k čašníčkam a barmankám.
Teraz chce ísť na 15 ročnú stretávku zo strednej školy. Väčšina jeho bývalých spolužiačok je rozvedená. Niektoré si budú robiť naňho zálusk, viem to. Flirt a alkohol urobia svoje. Som potom ja hysterička, ktorá potrebuje psychiatra a neviem čo, a komandujúca, keď ho nechcem pustiť? Povedal mi, že keď ho podozrievam, že ma podvedie, tak to raz urobí naozaj, aby som mala pravdu. Cítim sa tým veľmi urazená a zranená. Mám pocit, že mu na mne nezáleží ako na človeku, nemiluje ma, má ma len ako užitočný domáci predmet, ktorý vyperie, uvarí, uprace, je k dispozícii na sex.

Klausa

Topmanager- ja sa vyjadrim len k jednej casti “toto nie je fake”, ako to mozes vediet? Co ty vies, kto tu temu zalozil? A aj tu predtym? Ci to nebola ta ista osoba, ktora sa len dobre zabava na komentoch a vznikajucich hadkach? Ja osobne som nazoru, ze dvaja ludia, dospeli, rozumni a lubiaci sa, ktorym na sebe zalezi, si problemy, nech su akekolvek, vykomunikuju a nezakladaju temy na zdravie.sk ..

topmanager

toto nie je fake, ale možný druhý uhol pohľadu, ktorý on neuviedol a nevieme, ako to v skutočnosti je. Ja len že posielať jeho ženu k odborníkovi a drístať na ňu, čo sa v predošlom písalo na jej adresu nie je fér, keď nie je známy jej uhol pohľadu.

Klausa

Nebolo by rozumnejsie to riesit s nim a nie s cudzimi ludmi na internete? A to plati aj prenho. Ovsem, ak toto nie je trapny fake.