Priateľské vzťahy

Príspevok v téme: Priateľské vzťahy
Muse

Dobrý deň, rada by som prijala Vaše rady ohľadom priateľských vzťahov kde nájsť nejakých nových známych a pod. Mám síce kamarátov ale tí majú väčšinou veľa školy a iných povinností alebo chodia piť každý piatok o čo naozaj záujem nemám. Respektíve ak tu má niekto podobný problém alebo chce len niekoho nového spoznať a zažiť nejaké nové zážitky tak budem len rada :) najlepšie niekto kto sa vie aj vyjadrovať a ma aspoň nad 18rokov. Pekný deň

Muse

Väčšinou tieto aktivity mam za sebou ešte ked ma bavilo byt s kamarátmi ale ďakujem za Vaše rady...snad niečo využijem... A mamičkou sa nechystám byt a ani Bohu predať celý život ?

ahjajjaj

Posilovna, plaváreň, jazykový kurz, kurz jogy, mládežnícke stretnutia v kostole, umelecká škola, neskôr ako matka v materských kluboch, na ihrisku, dobrovoľnícka činnosť. Proste nesedíet doma a netukat na klávesnice. :-))

Cloo2

Koníčky=hobby, záľuby, veci ,ktoré rada robíš vo voľnom čase. Pri nich spoznáš veľa ľudí, ktorých baví to čo teba. To nie je žiadna rubrika na tomto fóre :D