3 roky som bez vztahu

Príspevok v téme: 3 roky som bez vztahu
MarcB

Zdravim Vas :) Chcem sa spytat ci je tu este aj niekto ako ja co je dlhsie bez vztahu... Teda ci to je v pohode a ako sa s tym vyrovnavate vy... Mam cez 30 rokov, prácu a byvam s otcom. Nemam vela prilezitosti kde spoznat zensku kedze do spolocnosti uz chodievam menej. Venujem sa mnohym zalubam, konickom cize vyplnený cas mam az az, ale proste v laske sa mi nedari a aj ked milujem ked si mozem vychutnať samotu, chyba mi niekto kto bol po mojom boku uz navzdy :) :/ Sice nedavno sa objavila jedna, ale vidime sa iba sem tam a ma to par prekazok... Zatial Dakujem

kaloria

byvanie je drahe, preco by nebyval s otcom
my ti frajerku nenajdeme, to nie je lahke, najst si niekoho skvostneho

ehm

Jaj, keby si tušil, koľko je nás tu takých, čo sú celý život bez vzťahu, tak by si tak nezúfal.
Marge
Nevieš, prečo býva s otcom. Možno má otec nejaké zdravotné problémy, možno má otec problém sám zaplatiť bývanie alebo tak. Takže by som niekoho hneď neodsudzoval

momentik25

dobreuž: ja si myslím, že práve tým, že zasunie sa toho celkom dosť vyrieši a dosť sa v živote posunie.. poznám veľa, aj na nete som si prečítal o tom veľa - chlapci, ktorí si konečne zasunuli tým odstránili chrobáka z hlavy a zistili že sex nie až taký super ako sa všade zobrazuje a že im ten sex za to trápenie vo vzťahu nestojí. práve že to "zasunutie" ich ukľudní a potom nemajú stále trápenia že im niečo chýba, keď už vedia aké to a už im to nechýba, je to veľký posun v živote - potom sa už netrápia a môžu samotu užívať fakt naplno

asdfgh

Niektori z muzov su aj v 40tke panicovia, stale cakali ze im jedneho dna na dvere zaklope laska zivota. Ak chces zenu, tak musis byt v prvom rade aktivny ty.